Otevřít seznam měst

Fulltextové vyhledávání

Novinky


Velká cena Martinic - netradiční videa a další informace

Výroční cena Nadace pro transplantace kostní dřeně pro AČSP

Asociace Český skokový pohár podporuje již několik let Český národní registr dárců dřeně a Nadaci pro transplantaci kostní dřeně. Martin Pecka jako jeden z manažerů ČSP převzal v pražském Obecním domě při Poděkování dárcům v pátek 22. dubna za AČSP cenu za nejvýznamnější nemateriální pomoc v roce 2015. Poděkování tak patří všem, kteří svojí účastí přispívají právě na program Českého národního registru dárců dřeně.

Parkury očima jezdců

Asociace ČSP ve spolupráci s EquiTV vám přináší kamerové záběry, při nichž můžete prožít jezdecké závody očima jezdců, kteří byli ochotni si nechat umístit na přilbu miniaturní kameru. Dnes vám nabízíme videa z pohledu jezdců při ČSP Velké ceně Martinic 2016!

Marek Klus

Vladimír Tretera


Publikováno 29. 4. 2016 10:36

Velká cena Martinic 2016 - vloženy fotky a videa

Vážené dámy, vážení pánové,

na webu Českého skokového poháru letos prvně přinášíme videa a fotografie. Podívejte se na http://www.ceskyskokovypohar.cz/index.php?oid=4343054 a připomeňte se zahajovací kolo ČSP 2016.

Připomínáme také, že na našem webu najdete při každé Velké ceně veškerý výsledkový servis, nedělní online přenosy a další zprávy.


Autor: Martin Pecka Publikováno 28. 4. 2016 9:23

ČSP VELKÁ CENA BRNA 2016 S LOŇSKÝM OBHÁJCEM NA STARTU

Druhé kolo parkurové extraligy s názvem Český skokový pohár 2016 se bude konat ve dnech 30. dubna až 1. května v jihomoravské metropoli. Pořadatel v Brně Veveří připravil dvoudenní program s dvanácti soutěžemi, jejichž vrcholem bude Velká cena.

Brněnský jezdecký areál ve Veveří zažije již druhé kolo letošního ročníku Českého skokového poháru, a to hned týden po tom prvním konaném v Martinicích na Příbramsku. Program závodů je tentokrát dvoudenní, nabídne ovšem vše, co k parkurové extralize patří. Sobota 30. dubna přinese mimo jiné kvalifikační kolo amatérské a juniorské túry a v neposlední řadě soutěž zařazenou do zbrusu nové série pro jezdce do 25 let nazvanou „U25“. Ti změří síly na parkuru stupně ST*, tedy s překážkami do 135 centimetrů.
V neděli přijdou na řadu finále tradičních seriálových túr. Do Czech Junior Cupu jsou přihlášeni prakticky všichni jezdci, kteří se právě v této sérii v loňském brněnském kole umístili v čele výsledkové listiny. Chybět bude jen obhájkyně prvenství, nicméně diváci uvidí loni druhého Matouše Kořínka s klisnou Chique, třetí Vandu Tmějovou, čtvrtou Lucii Kumarovou i Lucii Šrámkovou, jež v roce 2015 juniorskou túru dojela jako pátá.

Také Amateur Tour zažije své finále v neděli. Soutěž je určena jezdcům amatérům, pro které není parkurový sport zdrojem příjmů, a kteří nestartovali v uplynulých dvou letech v soutěžích vyšších než do 130 centimetrů. V Brně na ně bude čekat finálový parkur s překážkami do 110 centimetrů. Objeví se v ní dvojice, které v téže úrovni závodily úspěšně v předešlém ročníku, jako Libor Bittner a Cypřiš nebo Dana Pinkavová s Lassy.

Skutečným vrcholem však bude Falton Velká cena Brna 2016. Pozici nejen vítěze loňské Grand Prix, ale také současného lídra letošní skokového poháru, přijede do Brna obhajovat Marek Klus, který vyhrál první Velkou cenu roku 2016 v Martinicích. Na jih Moravy přiveze pro tuto soutěž Carisona a Le Carelu. V přihláškách figuruje také Jaroslav Jindra s Ascobarem, který skončil před rokem v Brně druhý. Z české parkurové špičky se mohou diváci těšit dále na plzeňský tandem Jan Štětina a Jiří Luža, uvidí celkového vítěze z roku 2015 Rudolfa Doležala či další pravidelné účastníky jako jsou Josef Pařenica, Jan Studnička a další.

Podrobnosti o programu najdete na adrese www.ceskyskokovypohar.cz, kde bude také možné sledovat v neděli od 9.00 hodin živý on-line přenos, včetně průběžně aktualizovaných startovních listin a výsledků.


Publikováno 27. 4. 2016 12:39

MAREK KLUS VÍTĚZEM ČSP VELKÉ CENY MARTINIC 2016

V Martinicích u Příbrami o víkendu odstartoval 15. ročník extraligového seriálu v parkurovém skákání – Český skokový pohár. Vrcholem zahajovacího mítinku byla Mercedes-Benz Velká cena Martinic, v níž se sešla početná, ale zároveň kvalitní konkurence.

Základním kurzem hlavní nedělní soutěže prošlo 7 dvojic bez chyb na překážkách, přičemž jedna inkasovala jeden trestný bod za překročení časového limitu. Do finále Velké ceny pro 10 nejlepších účastníků se tak dostala ještě trojice jednou chybujících, kteří měli rychlý čas. Ten měl ze všech nejkratší Aleš Opatrný s Quintou, a to nejen v úvodní části, ale také v té finálové. Nebýt tak jedné chyby, kterou si přinesl do finále, stal by se vítězem.

Jedna dvojice ovšem prošla oběma parkury Velké ceny s nulou na bodovém kontě. Tvořil ji Marek Klus s koněm Crado von Wichenstein a zaslouženě tak zvítězil. Navíc si připsal v sedle klisny Lordany třetí příčku. „Když jsem viděl první prohlídku, tak jsem si říkal, že nebude ani pět čistých. Nakonec se ukázalo, že tady byli vynikající koně i jezdci.  Já jsem nastupoval do finále nejprve s Cradem, který není tak rychlý, protože má trochu problém v nohosledu, ale skákal parádně a díky tomu vyhrál. S Lordanou jsem až příliš zariskoval v nájezdu na jeden oxer a pak jsem měl problém na následném kolmém skoku. Každopádně jsem s výkony obou koní moc spokojen,“ konstatoval Marek Klus.

„Parkur byl hodně dlouhý a po koních tak byla vyžadována dobrá kondice. Někteří měli ke konci problémy a např. ve trojskoku hodně koní chybovalo. Kurz byl ale jinak pěkně postavený, moc se mi to líbilo,“ uvedl druhý umístěný Aleš Opatrný. „Jelikož dost koní přede mnou šlo s jednou chybou, tak jsem si hned od začátku hlídal čas, abych se v případě, že se také nevyhneme nějakému shození, dostal do finále i s jednou chybou. Ta nakonec skutečně přišla – ve trojskoku. I tak jsem však s Quintou velmi spokojený. Tato klisna teprve dorůstá do vysokých soutěží a letos to pro ni byly teprve třetí závody,“ dodal Opatrný, jenž si do Martinic přivezl i, v současné době svého nejlepšího koně, Acovara. „Vzal jsem si ho sem z tréninkových důvodů, jelikož příští týden odjíždíme s národním týmem do Lumennu na super ligu Poháru národů. Doufám, že se nám tam bude dařit, i když to bude opravdu hodně náročné,“ dodal jezdec.

V neděli byly na programu vedle Velké ceny ještě dvě rámcové seriálové soutěže. V Czech Junior Cupu při svém premiérovém startu zvítězila Sára Vingrálková a Zacate Cas. „Hodně náročný byl v našem parkuru trojskok, který byl poměrně kratší, ale dobře jsme se s tím vyrovnaly,“ zhodnotila Sára. V Amateur Tour nenašla přemožitele jezdecká stálice této seriálové túry pro amatérské jezdce – Karolína Javorská s klisnou Singapore. „Pro amatéry byl parkur opravdu příjemně postavený. Dalo se v něm velmi dobře cválat a možná i díky tomu postoupilo docela dost dvojic do rozeskakování,“ shrnula Karolína Javorská. Již v sobotu proběhla novinka mezi seriálovými soutěžemi Českého skokového poháru – tzv. U25 pro jezdce do 25 let věku. V této kategorii se nejvíce dařilo Barboře Tomanové s klisnou Scarface.

Sestřih toho nejzajímavějšího z Velké ceny Martinic můžete zhlédnout ve středu 27. dubna od 9.40 hodin na programu ČT Sport. Na stejném kanálu poběží v neděli 1. května od 8.55 hodin jedna z repríz. Přesně ve stejný čas zahájí také živý on-line přenos z průběhu druhého kola Českého skokového poháru v Brně Veveří. Další podrobnosti najdete na internetových stránkách www.ceskyskokovypohar.cz.


Publikováno 25. 4. 2016 7:50

VELKÁ CENA MARTINIC 2016 - INFORMACE K ZÁVODŮM

Vážené dámy, vážení pánové,

s ohledem na počty startujících dvojic, na předpověď počasí a na celkový průběh pátečních a sobotních startů, rozhodl pořadatel po dohodě se sborem rozhodčích takto.

Stylová soutěž seriálu CZECH JUNIOR CUP se přesouvá na pátek, v sobotu se pojede soutěž na čas.

V sobotu dochází k přesunu soutěží č.15 a č.16 tak, že předposlední se pojede soutěž seriálu MLADÍ JEZDCI U25 - 135 cm, s 1 rozeskakováním dle rozpisu, a po skončení této soutěže následuje soutěž 140 cm na čas.

V pátek a v sobotu budou zahájeny první soutěže shodně v 7.00 hodin ráno.

Věříme, že tyto změny pochopíte, cílem je zajistit v těchto podmínkách co nejkorektnější průběh a výsledek všech parkurů.

Dále pořadatel sděluje, že není možné v průběhu závodů dohlašovat koně do soutěží. Změny jsou možné u nahlášených koní a jejich soutěží na daný den, tedy je možná pouze VÝMĚNA SOUTĚŽE.

Jakékoliv změny posílejte výhradně písemnou formou na adresu jizdarna@equitana.cz.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na viděnou.


Autor: Martin Pecka Publikováno 21. 4. 2016 9:57

VELKÁ CENA MARTINIC - VLOŽENY STARTKY NA ČTVRTEK


Publikováno 20. 4. 2016 18:41

VELKÁ CENA MARTINIC - INFORMACE PŘED ZÁVODY

Vážené dámy, vážení pánové,

přinášíme Vám několik důležitých informací pořadatele Velké ceny Martinic před zahájením závodů.

Dopravní info - upozorňujeme, že je uzavřen Žďákovský most přes přehradu Orlík.

Veterinární přejímka koní se koná ve středu v době mezi 17.30 až 19.30 hodin. V dalších dnech pak bude ještě upřesněno.

Přehled ustájení - Vaše boxy - Vám přinášíme ZDE. Pro ty, kteří jsou ustájeni ve stanech, poskytujeme jinou cenu. Stany jsou postaveny za halou 3 a 4, jsou kryté proti větru, jako podestýlka je sláma. U každého vchodu bude pitná voda, v každém stanu budou na začátku a konci průběžně doplňovány rezervní balíky se slámou a senem.

Pro velký počet kamionů a obytných vozů respektujte, prosím, parkovací službu v areálu!!

Do vnitřní části areálu - hotelového nádvoří - je povolen vjezd pouze osobám ubytovaným v hotelu EQUITANA.

Příjem změn v přihláškách je pozastaven, veškeré další změny již jen v kanceláři závodů. Odhlášení je možné na e-mailu jizdarna@equitana.cz.

Pořadatel JS EQUITANA Martinice se velice omlouvá všem, kterým nemohl vyhovět s přijetím přihlášky. Enormní zájem o úvodní kolo ČSP to prostě neumožnil. Vysoká je i obsazenost boxů, celkem 72 koní musí být ustájeno v turnajových boxech ve stanech. Dodavatelem těchto boxů je společnost CARTRANS, stany i boxy jsou po zimě v perfektním stavu. Pořadatel učinil zvláštní opatření a všechny kroky k maximální ochraně těchto stanů před případným větrem. Tyto boxy ve stanech jsou cenově zvýhodněny.

S ohledem na počty přihlášených dvojic předpokládáme zahájení soutěží v  pátek a v sobotu  v 7.00 ráno. Ve čtvrtek zahájíme v 8.00 hodin ráno.

Pořadatel upozorňuje všechny účastníky závodů, že od středy do neděle bude v areálu vždy od 20.00 do 6.00 přítomna bezpečnostní ostraha se psy, zajišťující Vaše bezpečí, zejména pak v sektoru stájí a parkoviště kamionů. Pečlivě své vozy uzamykejte a to i v noci při pobytu ve voze!!

Děkujeme Vám za pochopení a těšíme se na viděnou při zahajovacím kole ČESKÉHO SKOKOVÉHO POHÁRU 2016.


Autor: Martin Pecka Publikováno 19. 4. 2016 19:05

ČESKÝ SKOKOVÝ POHÁR STARTUJE 15. SEZONU V MARTINICÍCH

Čeští jezdci se již nemohou dočkat zahájení 15. ročníku domácí parkurové extraligy – Českého skokového poháru, o čemž svědčí početné přihlášky do prvního kola, které proběhne ve dnech 21. až 24. dubna 2016 v Martinicích u Březnice.

Velký zájem ze strany jezdců dokonce donutil pořadatele předčasně uzavřít příjem přihlášek, aby bylo možné za regulérních podmínek odjet vypsané soutěže. V rámci sportovního vrcholu celého čtyřdenního mítinku, Velké ceny Martinic, jež je prvním kolem nové sezony Českého skokového poháru, je nahlášeno téměř 50 dvojic. V soutěži stupně obtížnosti T* (145 cm), které se jede tradičně s finále pro TOP10, nebude chybět ani obhájce loňského vítězství, Vladimír Tretera. Ten bude stejně jako v roce 2015 sedlat svého úspěšného koně Quentin 6. Silnou konkurencí mu bude například Josef Pařenica, Jiří Papoušek, Jiří Luža, Jan Štětina či vítěz loňského finále Českého skokového poháru Rudolf Doležal. Ten má v soutěži nahlášeny dva koně. Na startovních listinách je také dlouhodobě nejúspěšnější český parkurový jezdec Aleš Opatrný, který momentálně figuruje dokonce v nejlepší stovce světového žebříčku. Do nejnáročnějšího klání v Martinicích se přihlásili i nadějní mladší jezdci. Mezi nimi nelze opomenout vítězku hlavní soutěže nedávno konaných jarních závodů v Martinicích – Michaelu Rodovou.

Své obhájce z předešlého ročníku bude mít v Martinicích také soutěž Czech Junior Cup. Loni se ve finálové soutěži nejvíce dařilo Sáře Finsterle, která bojovala v mladší kategorii.  Ve starší kategorii si nejvíce bodů připsala Denisa Vegrichtová, jež ve finále dokončila na druhé pozici. Obě jezdkyně figurují na startovní listině juniorských uzavřených soutěží pro účastníky do 18 let. Vítězkou prvního kola Amateur Tour pro neprofesionální (amatérské) jezdce se v Martinicích vloni stala Leona Chladníčková. Tato olomoucká jezdkyně přijede do areálu resortu Equitana Martinice i tentokrát. Obhájit prvenství se pokusí s jedním ze svých dvou koní, Glamour 1 či Cinderella Z. Zájem mezi jezdci je i o zcela novou seriálovou soutěž pro jezdce do 25 let. Tam se můžeme těšit například na výkony Ondřeje Málka, Daniela Uleščenka, Michaely Refkové či Václava Nágra. Některé z jezdců bylo možné v předešlých letech vídat i v rámci Velkých cen, a tak bezesporu půjde o kvalitní sportovní podívanou!

Čtyřdenní závodní program nabídne celkem 20 parkurových soutěží. Stavitelem kurzů je známý „course designer“ z Chorvatska Edurard Petrovič. Neděle bude tradičně vyhrazena finále Amateur Tour, Czech Junior Cupu a také Velké ceně. Začínat se bude ve čtvrtek soutěžemi od 110 centimetrů, a to včetně soutěží pro mladé koně. Tradiční generálkou na Velkou cenu a poslední prověrkou před touto hlavní soutěží bude sobotní soutěž vysoká do 140 centimetrů (ST**). Po ní bude jako poslední bod sobotního závodního programu následovat již zmiňovaná premiéra rámcové série U25 pro jezdce do 25 let. Ti se utkají v soutěži s výškou překážek do 135 centimetrů.

Aktuální informace společně se startovními či výsledkovými listinami a dalšími novinkami naleznete na webových stránkách s adresou: www.ceskyskokovypohar.cz, kde bude možné sledovat tři nedělní seriálové soutěže živě prostřednictvím on-line přenosu. Ten je již zcela neodmyslitelnou součástí finálových dní Českého skokového poháru a díky němu parkurový program sledují pravidelně tisíce diváků nejen z České republiky, ale také z různých koutů světa.


Autor: Josef Malinovský Publikováno 19. 4. 2016 18:43

Velká cena Martinic - zahájení Českého skokového poháru 2016

Vážené dámy, vážení pánové,

příští týden touto dobou již poběží zahajovací kolo Českého skokového poháru 2016 v Martinicích, konkrétně v termínu 21. - 24.4.2016. Přinášíme Vám několik informací.

Jak mnozí již víte, letošní ročník Českého skokového poháru se rozrostl o další seriálovou soutěž. Tou jsou soutěže v úrovni 135 - 140 cm pro mladé jezdce ve věku od 18 do 25 let. Tento seriál nese název U25 podle obecných zahraničních zvyklostí. V Martinicích při VC je tato soutěž s ohledem na začátek sezony vypsána na úrovni 135 cm. Sluší se také dodat, že financování této série převzali společnosti Denim Planet se značkou jeanswear.cz, Vítkovické slévárny a společnost Inproma.

Již několik ročníků je partnerem dětské a juniorské série CZECH JUNIOR CUP  Česká jezdecká federace a nejinak je tomu i v roce letošním. Změna nastala pouze v tom, a to po dle nás k lepšímu, že stylové sobotní soutěže jezdeckých nadějí jsou započítávány do kategorie A Stylšampionátu ČJF 2016. To je jednou z letošních novinek. Celou tuto informaci najdete na  webu ČJF http://www.cjf.cz/discipliny/skoky/aktuality/styl-sampionat-deti-a-koni-na-velkych-konich-2016/.

Diváci doma u internetu či televizních přijímačů se opět mohou těšit na online přenosy či televizní záznamy. Díky nově uzavřenému partnerství se společností Czech Equestrian Team můžeme výrazně zvýšit atraktivitu těchto audiovizuálních materiálů a připravit tak pro Vás zajímavější podívanou.

A jak tomu bylo i v sezónách minulých, i v té letošní Asociace Český skokový pohár věnuje svou pozornost programu Českého národního registru dárců dřeně.

Bohužel je vyhlášen definitivní stop přihláškám pro celé závody Velká cena Martinic. Přihlašované počty dvojic jsou enormní, proto již opravdu není možné přijmout jedinou přihlášku. Děkujeme Vám za pochopení tohoto faktu a i skutečnosti, že jsme řadu jezdců byli nuceni odmítnout.

Do zítra probíhá úprava startovních pozic v soutěžích, protože jsem si vyžádali upřesnění přihlášek. Původně avizovaný seznam účastníků přes naší informaci neuveřejňujeme, protože byl do vyšší míry neplatný. přijímáme stále informace u startech ze strany přihlášených jezdců a následně Vám v průběhu víkendu přineseme již startovní listiny tak, aby jezdci měli kompletní přehled o svých pozicích. Časový plán bude zveřejněn v pondělí, jedno je však jisté již nyní. Z důvodů vysokého zájmu a širokého startovního pole bude nutné v pátek a v sobotu zahájit první soutěž již v 7.00 hodin ráno.

Vážené dámy, vážení pánové, dovolte nám, abychom ještě před zahájením celého seriálu zdvořile poděkovali všem našim partnerům za jejich pochopení a podporu. Děkujeme také všem sportovním účastníkům seriálu za jejich zvyšující se zájem o naše závody v rámci ČSP. Těšíme se na setkávání se s Vámi všemi v průběhu celé sezóny 2016.

 MB-novepodelneNEclaim.jpg


Autor: Martin Pecka Publikováno 14. 4. 2016 11:44

ČESKÝ SKOKOVÝ POHÁR OTEVÍRÁ 15. ROČNÍK

Seriál Český skokový pohár, který je také často nazýván extraligou českého parkurového sportu, vstupuje v roce 2016 do své patnácté sezony. Přináší s sebou řadu novinek, zejména v podobě soutěží pro jezdce do 25 let pod označením U25.

Oblíbený seriál si drží tradiční formát několika různých túr, které jsou vždy svými specifickými parametry určené konkrétní skupině jezdců. Série nejtěžších soutěží nese název celého projektu, tedy Český skokový pohár. Jezdci sbírají body do průběžného žebříčku ve Velkých cenách, kterých je aktuálně dvanáct. Každý z pořadatelů jednotlivých zastavení vypisuje „Grand Prix“, jejíž překážky mohou dosahovat výšky až 155 cm, jako vrchol celého mítinku.

Finále pak nabízí ojedinělou a divácky velice atraktivní soutěž pro čtyři nejlepší jezdce bodování kvalifikačních kol. Ti si po vzoru vrcholu Světových jezdeckých her střídají mezi sebou koně. Každý finalista absolvuje na stejném parkuru čtyři jízdy, vedle vlastního koně jede totiž také s koňmi všech soupeřů. Jezdec tak má k seznámení s koněm jen pár okamžiků před nástupem do kolbiště. Tento formát soutěže vyžaduje již skutečné jezdecké mistrovství.

Těm, jež nemají výkonnost pro samotný elitní Český skokový pohár, je určená tradiční Amateur Tour. Otevřená je sportovcům, kteří v posledních dvou letech nezávodili na parkurech vyšších než 130 cm. Do finále této kategorie v jejím závěru postupuje pětadvacet nejlepší jezdců bodování základních kol.

Další ze seriálových túr je Czech Junior Cup určený pro jezdce ve věku do 18 let. Rozdělen je na dvě podskupiny, pro jezdce od 12 do 15 let a od 16 do 18 let. V kvalifikačních kolech závodí junioři společně, soutěže jsou postavené jako takzvaný hendikep. Samotné finále však už má dvě samostatná klání pro každou kategorii zvlášť.

Novinkou letošního ročníku bude runda soutěží pro jezdec ve věku do 25 let nesoucí označení U25. Také oni budou sbírat body během všech kol a v září pak dospějí k celoročnímu finále, do něhož postoupí dvacítka nejúspěšnějších.

Účastníky některé ze čtyř túr čeká celkem dvanáct kvalifikačních mítinků, které následuje finále. Sezonu tradičně otvírá Jezdecká společnost Equitana Martinice. Ve dnech 21. – 24. dubna se v jejím areálu nedaleko Březnice uskuteční první kolo.

O týden později vyrostou extraligové parkury v Brně Veveří, kde proběhne druhý kvalifikační závod. Série zůstane na Moravě, když se v polovině května přesune do Ostravy. V termínu 19. – 22. května zamíří jezdci do Němčic u Kolína. Pořadatelem je kolínská stáj Václav, takže vrchol závodů ponese název Velká cena Kolína, přestože se nejde přímo v tomto středočeském městě. Suchá u Litomyšle přivítá účastníky všech túr během prvního červnového víkendu, a ve dnech 9. – 12. června mohou jezdci bodovat na opavském kolbišti. Následovat bude téměř dvouměsíční přestávka, jelikož v červenci se konají skoková mistrovství České republiky.

Seriál se opět rozjede naplno ve Zduchovicích u Kamýku nad Vltavou, kde se od 4. do 7. srpna koná sedmé kolo. Osmý závod série přinese ozvláštnění v podobě noční Velké ceny. Pojede s v Ptýrově v pozdních večerních hodinách za umělého osvětlení. Tato show každoročně láká řadu jezdců, do posledního místa budou jistě zaplněny i tribuny. Poslední víkend v srpnu patří tradičně plzeňskému pořadateli, kterého ve dnech od 9. do 11. září vystřídá organizátor ve Frenštátu pod Radhoštěm. Jednu z posledních možností polepšit si v žebříčku seriálu budou mít jezdci v Hořovicích. Jedenáctá kvalifikace se tam bude konat v polovině září. Vše pak vyvrcholí v Olomouci. Součástí nabitého programu čtyřdenního mítinku od 22. do 25. září je poslední dvanácté kvalifikační kolo a zejména pak samotné finálové soutěže jednotlivých túr. Největší pozornost bude jistě přitahovat velké finále pro čtyři nejlepší jezdce Českého skokového poháru.

Všechna kola Českého skokového poháru bude, stejně jako v předešlých letech, možné sledovat živě prostřednictvím internetu a ze záznamu pak na obrazovkách sportovního kanálu České televize. V tomto směru je připravováno několik změn vedoucích ke zvýšení atraktivity televizních pořadů. Na webu Asociace ČSP navíc on-line přenosy budou propojeny do jedné stránky s on-line výsledky.

Na zahajovací mítink Českého skokového poháru v Martinicích je již možné se hlásit prostřednictvím on-line přihlašovacího systému ČJF. Jezdci se mohou těšit mj. na nové překážky a na již tradičního stavitele kurzů parkurů Eduarda Petroviče z Chorvatska. Více informací najdete na adrese www.ceskyskokovypohar.cz.

Celá tisková zpráva ke stažení zde.

CSP_2016_tiskova_zprava_01_Rudolf_Dolezal_Peggy_Sue_Foto_Josef_Malinovsky_mail.jpg

                                                                                Rudolf Doležal,  Peggy Sue, vítěz ČSP 2015   

 

 

 

 


Autor: Josef Malinovský Publikováno 10. 3. 2016 16:34
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář