Otevřít seznam měst

Fulltextové vyhledávání

Online výsledky

Číslo soutěže a název soutěže: 15_ FINÁLE CZECH JUNIOR CUP (120/125cm)

Poslední uložený výsledek

Naposledy aktualizováno 21. 4. 2019 10:53
Jezdec Kůň K1: R:
Táboříková Jana LUCIUS BONO 0 / 71,10 4 / 35,03

Výsledky

Pořadí Jméno jezdce Jméno koně K1: R:
1 Hasnedlová Eliška RYANIA DAMOUR 0 / 68,85 0 / 31,83
2 Svobodová Tereza CARTAGENA W 0 / 70,90 0 / 33,21
3 Písařík Oliver RAIN MAN 0 / 69,56 0 / 34,04
4 Písařík Adam DOUGLAS-S 0 / 71,21 0 / 37,33
5 Košťálová Lenka CORIJANA 1 0 / 74,14 0 / 38,58
6 Svobodová Tereza MARYLAND 0 / 67,12 4 / 33,31
7 Helebrantová Anna CHEPETKA 0 / 72,21 4 / 34,49
8 Táboříková Jana LUCIUS BONO 0 / 71,10 4 / 35,03
9 Písařík Oliver DONA 9 0 / 73,77 4 / 35,31
10 Písařík Oliver REMUS 4 0 / 74,63 4 / 35,39
11 Hasnedlová Eliška CONKIRA 0 / 69,58 4 / 35,75
12 Opatrná Adéla DIABLO 2 0 / 71,48 4 / 37,16
13 Řeháková Rebeka LIBERTY-T 0 / 71,80 4 / 40,36
14 Portychová Linda FLOWER 1 0 / 75,75 4 / 46,47
15 Slavíčková Lenka HELIX VAN HET NETEHOF 0 / 74,14 8 / 38,94
16 Najmanová Laura STARDANO 0 / 71,84 8 / 42,46
17 Očenášková Natálie LADY 32 0 / 71,42 12 / 38,36
18 Kráslová Natálie BROOKLYN 1 0 / 73,80 12 / 50,06
19 Egrová Nikola ALEXIA-L ELM
20 Bártová Adéla OC CALIFORNIA 1 1 / 76,71
21 Hušková Veronika ELCORADO GS 1 / 77,48
22 Očenášková Natálie QUINTINO 7 1 / 78,32
23 Kovářová Natálie CONTENDRA S 1 / 79,49
24 Sikorová Lenka ALCAS 4 / 68,69
25 Helebrantová Anna NOGALINA Z 4 / 72,00
26 Táboříková Jana UNWANTED ZEUS 4 / 72,29
27 Dvořáková Sára LIANDRA 4 / 73,96
28 Kostková Anna TUNIKA II 4 / 75,53
29 Svobodová Tereza SYMPATIE S 5 / 76,01
30 Opatrná Adéla LORDANY 1 5 / 76,08
31 Saláková Ema QUANDO 1 5 / 76,62
32 Michálková Tereza LA ELEGANC 5 / 77,11
33 Melmerová Lucie FILOUBET W&S 5 / 77,36
34 Sikorová Lenka CARLO M 5 / 77,88
35 Deverová Kateřina CARLOTT 5 / 78,14
36 Finsterle Sára PADDYS STAKKATO GIRL 5 / 79,65
37 Vitáková Anna CARMEN 25 8 / 68,37
38 Táboříková Jana CORDELIA 1 8 / 71,51
39 Egrová Nikola NARCOS 1 8 / 72,12
40 Holcová Martina FEINE LADY 8 / 72,64
41 Kuková Valentýna CAPRI 100 8 / 75,10
42 Kostková Anna CARBOPINA 8 / 89,25
43 Písařík Adam VENEZIA 1 9 / 77,44
44 Červená Aneta SANDRINA 12 / 91,50
45 Pospíchalová Tina COLAME 14 / 82,56
46 Novak Anna Lani LAST MINUTE 64 14 / 98,65
47 Kabátová Alena LAUTERBACHS GIRL 18 / 97,47
48 Červená Aneta ALTIA 1 21 / 79,78
49 Dvořáková Sára PONTEVINO GD 21 / 110,69
50 Held Isabella QUICKNESS ELM

Průběžná startovní listina

Momentálně nejsou k dispozici žádná aktuální data.