Otevřít seznam měst

Fulltextové vyhledávání

Online TV

 

Číslo soutěže a název soutěže: 15_ FINÁLE CZECH JUNIOR CUP (120/125cm)

Poslední uložený výsledek

Naposledy aktualizováno 21. 4. 2019 10:27
Jezdec Kůň K1: R:
Najmanová Laura STARDANO 0 / 71,84 8 / 42,46

Výsledky

Pořadí Jméno jezdce Jméno koně K1: R:
1 Hasnedlová Eliška RYANIA DAMOUR 0 / 68,85 0 / 31,83
2 Helebrantová Anna CHEPETKA 0 / 72,21 4 / 34,49
3 Písařík Oliver REMUS 4 0 / 74,63 4 / 35,39
4 Najmanová Laura STARDANO 0 / 71,84 8 / 42,46
5 Egrová Nikola ALEXIA-L ELM
6 Svobodová Tereza MARYLAND 0 / 67,12
7 Písařík Oliver RAIN MAN 0 / 69,56
8 Hasnedlová Eliška CONKIRA 0 / 69,58
9 Svobodová Tereza CARTAGENA W 0 / 70,90
10 Táboříková Jana LUCIUS BONO 0 / 71,10
11 Písařík Adam DOUGLAS-S 0 / 71,21
12 Očenášková Natálie LADY 32 0 / 71,42
13 Opatrná Adéla DIABLO 2 0 / 71,48
14 Řeháková Rebeka LIBERTY-T 0 / 71,80
15 Písařík Oliver DONA 9 0 / 73,77
16 Kráslová Natálie BROOKLYN 1 0 / 73,80
17 Košťálová Lenka CORIJANA 1 0 / 74,14
17 Slavíčková Lenka HELIX VAN HET NETEHOF 0 / 74,14
19 Portychová Linda FLOWER 1 0 / 75,75
20 Bártová Adéla OC CALIFORNIA 1 1 / 76,71
21 Hušková Veronika ELCORADO GS 1 / 77,48
22 Očenášková Natálie QUINTINO 7 1 / 78,32
23 Kovářová Natálie CONTENDRA S 1 / 79,49
24 Sikorová Lenka ALCAS 4 / 68,69
25 Helebrantová Anna NOGALINA Z 4 / 72,00
26 Táboříková Jana UNWANTED ZEUS 4 / 72,29
27 Dvořáková Sára LIANDRA 4 / 73,96
28 Kostková Anna TUNIKA II 4 / 75,53
29 Svobodová Tereza SYMPATIE S 5 / 76,01
30 Opatrná Adéla LORDANY 1 5 / 76,08
31 Saláková Ema QUANDO 1 5 / 76,62
32 Michálková Tereza LA ELEGANC 5 / 77,11
33 Melmerová Lucie FILOUBET W&S 5 / 77,36
34 Sikorová Lenka CARLO M 5 / 77,88
35 Deverová Kateřina CARLOTT 5 / 78,14
36 Finsterle Sára PADDYS STAKKATO GIRL 5 / 79,65
37 Vitáková Anna CARMEN 25 8 / 68,37
38 Táboříková Jana CORDELIA 1 8 / 71,51
39 Egrová Nikola NARCOS 1 8 / 72,12
40 Holcová Martina FEINE LADY 8 / 72,64
41 Kuková Valentýna CAPRI 100 8 / 75,10
42 Kostková Anna CARBOPINA 8 / 89,25
43 Písařík Adam VENEZIA 1 9 / 77,44
44 Červená Aneta SANDRINA 12 / 91,50
45 Pospíchalová Tina COLAME 14 / 82,56
46 Novak Anna Lani LAST MINUTE 64 14 / 98,65
47 Kabátová Alena LAUTERBACHS GIRL 18 / 97,47
48 Červená Aneta ALTIA 1 21 / 79,78
49 Dvořáková Sára PONTEVINO GD 21 / 110,69
50 Held Isabella QUICKNESS ELM

Průběžná startovní listina

Koně do startu: Číslo koně: Jméno jezdce: Jméno koně:
1 124 Písařík Oliver DONA 9
2 260 Opatrná Adéla DIABLO 2
3 264 Kráslová Natálie BROOKLYN 1
4 73 Košťálová Lenka CORIJANA 1
5 234 Slavíčková Lenka HELIX VAN HET NETEHOF
6 229 Portychová Linda FLOWER 1
7 215 Řeháková Rebeka LIBERTY-T
8 252 Svobodová Tereza CARTAGENA W
9 209 Hasnedlová Eliška CONKIRA
10 126 Písařík Oliver RAIN MAN
11 256 Očenášková Natálie LADY 32
12 490 Písařík Adam DOUGLAS-S
13 253 Svobodová Tereza MARYLAND
14 240 Táboříková Jana LUCIUS BONO