Otevřít seznam měst

Fulltextové vyhledávání

Novinky


Štítky:


Novější 1 3 10 18 27

Dva bezchybní v Hradištku

Český skokový pohár nabídl v Hradištku divákům výborný sportovní zážitek. Jen dva jezdci dokázali překonat základní kolo i finále Velké cena Hradištka bez chyby. Zvítězil Ondřej Pospíšil v sedle Huntelaara 1 před Janem Štětinou s Guusem S.

Jezdecký areál v Hradištku hostil již od čtvrtka soutěže Českého skokového poháru. Jako první finále se v sobotu jelo finále kategorie U25, ve kterém se nadmíru dařilo Denise Vegrichtové. Ta dokázala s koněm Blue Velvet K zvítězit a ještě přidat třetí místo v sedle koně Gaboo Insprav. Druhou příčku vybojoval Tomáš Plšek s koněm Katapult 1.

Nedělní program otevřelo finále soutěže Czech Junior Cupu, ve kterém hned deset dvojic dokázalo základní parkur překonat bez chyby. Po napínavém rozeskakování zvítězila Karolína Mlčochová v sedle Apollo 7, před druhou Sárou Dvořákovou s klisnou Maracana a třetí Natálií Melmerovou v sedle Filoubet W&C.

Ve finále Amateur Tour se do rozeskakování probojovaly čtyři dvojice, ze kterých dvě dokázaly bezchybnou jízdu zopakovat. Zvítězila Izabela Drbalová s Malika 1 před o něco málo pomalejší Marikou Zúdorovou s koněm Alonso 2. Na stupně vítězů je doprovodila Jana Nosková, která se tak vyhoupla na první místo průběžného žebříčku.

Velká cena Hradištka na úrovni T* přilákala na start 22 dvojic, první kolo dokázali bez trestných bodů absolvovat tři z nich – Ondřej Pospíšil s Huntelaarem 1 a Jan Štětina s koňmi Guus S a Presley-S. Po náročném finále zvítězil Ondřej Pospíšil s Huntelaarem 1, před Janem Štětinou s Guusem S a třetí Janou Francovou v sedle Quinzo Z. Těsně pod stupni vítězů skončil Jan Chýle s Abdulahem B, který také dokázal finále zajet bez chyby. Ondřej Pospíšil si tak zajistil vstupenku do finálového Super Grnad Prix a Jan Štětina aktuálně vede průběžný žebříček Českého skokového poháru.

Další zastávkou Českého skokového poháru bude 10. až 12. června Frenštát pod Radhoštem. Veškeré informace, výsledky, průběžné žebříčky všech soutěží a stream Velké ceny naleznete webu Českého skokového poháru www.ceskyskokovypohar.cz

Foto:

  1. Ondřej Pospíšil s Huntelaarem 1 ve finále Velké ceny Hradištka. Foto Martina Burianová
  2. Šťastný vítěz Ondřej Pospíšil se může těšit do finálové Super Grand Prix. Foto Martina Burianová

Veškeré informace naleznete na www.ceskyskokovypohar.cz
Kontaktní osoby Asociace ČSP: Aleš Suchánek - event manažer, e-mail: suchanek.a@seznam.cz
Tiskový servis: Equipress s.r.o., e-mail: jezdectvi@equipress.cz


Publikováno 16. 5. 2022 8:46

Český skokový pohár vplouvá do Hradištka

Dalším dějištěm Českého skokového poháru je malebné středočeské Hradištko. Již od čtvrtka se rozběhne maraton devatenácti soutěží, které vyvrcholí nedělní Velkou cenou Hradištka. Program slibuje nejen zajímavou sportovní podívanou, na návštěvníky čeká i lahůdka v podobě výletní lodi Florentina, na které proběhne party.

Jezdecký areál v Hradištku je jedním z mladších členů Asociace Českého skokového poháru, letos bude hostit v pořadí šestou Velkou cenu v rámci Českého skokového poháru. Loňská vítězka Natálie Ulčová s Demontem se na start nepostaví, startovní listina přesto skrývá spoustu zajímavých jmen, včetně několika nováčků.

Do Hradištka na Velkou cenu se chystá se dvěma koňmi i Jan Štětina, kterému minulý víkend jen o vlásek uniklo vítězství v Brně. Ve finálové jízdě v sedle Guus S nešťastně shodil poslední překážku, do Hradištka se chystá na reparát. „V Brně mi chybělo kousek pověstného štěstí, takový je sport. Ovšem do Hradištka se moc těším a udělám vše pro vítězství,“ potvrdil dobře naladěný jezdec.

Pořadatelé připravili pro účastníky i diváky opravdovou lahůdku v podobě hotelové lodi Florentina, která připluje po Labi a zakotví v bezprostřední blízkosti jezdeckého areálu. Kromě originálního ubytování s nenapodobitelnou atmosférou nabídne Florentina i jedinečný zážitek - v pátek i v sobotu se od 20 hodin bude na palubě konat party, páteční večer pod taktovkou nenapodobitelného DJ Ludvíka Jandourka.  

Další zastávkou Českého skokového poháru bude 10. až 12. června Frenštát pod Radhoštem.  Veškeré informace, výsledky, průběžné žebříčky všech soutěží a stream Velké ceny naleznete webu Českého skokového poháru www.ceskyskokovypohar.cz

Foto: 1. Jan Štětina s koněm Guus S. Foto Martina Burianová

Veškeré informace naleznete na www.ceskyskokovypohar.cz
Kontaktní osoby Asociace ČSP: Aleš Suchánek - event manažer, e-mail: suchanek.a@seznam.cz 
Tiskový servis: Equipress s.r.o., e-mail: jezdectvi@equipress.cz 


Publikováno 11. 5. 2022 19:02

V Brně řádil Příhoda

Druhé kvalifikační kolo 21. ročníku Českého skokového poháru zná své vítěze. Více než dobře se dařilo Miloslavu Příhodovi, který nakonec opanoval i Falton Velkou cenu Brna a kromě svých koní si domů odvezl i prémiovou cenu pro vítěze motocykl v hodnotě 100 000 Kč.

Víkendový mítink nabídl vydařenou sportovní podívanou v komorním prostředí jezdeckého areálu Brně Veveří. Olympionik Miloslav Příhoda si do Brna přivezl hned několik koní a v každé soutěži, ve které startoval, nechyběl na stupních vítězů. Dokonce se dal vypozorovat vzorec, střídal první a třetí místa. Nejprve v L** zvítězil s Kristiánem 2, v S** byl s klisnou Pattaya VD Bisschop třetí, v ST* se stejným koněm zvítězil, ve dvoufázovém skákání 120/130cm s Pattaya VD Bisschop přidal třetí místo a pak již ho čekala jen Falton Velká cena Brna s koněm Ibiza.D.

Na start vrcholu celého víkendového klání, Falton Velké ceny Brna s jedinečnou dotací 130 000 Kč,  se postavilo devatenáct dvojic, po základním kole do finále postoupilo šest dvojic bez trestných bodů, dva jezdci s jednou chybou a dva nejrychlejší s osmi trestnými body. Jediný Jan Štětina dokázal postoupit do finále hned se dvěma koňmi, ani Guus S ani Chabella Donna PS však nedokázali ve finále bezchybnou jízdu zopakovat. Stopadesát centimetrů vysoké skoky finále, které postavil Robert Smékal, jezdce i koně přísně prověřily. Bezchybnou jízdu předvedl až jako šestý startující Miloslav Příhoda s valachem Ibiza.D a nikomu jinému se to nepodařilo. Jan Štětina v sedle koně Guus S chyboval až na posledním skoku a musel se spokojit se třetím místem. Velmi nadějně vypadala i jízda poslední startující jezdkyně Natálie Ulčové s koněm Demont, která jela velmi plynule a rychle, bohužel ani ona se nevyvarovala jedné chyby a tak stála na stupních vítězů jako druhá po boku vítěze Miloslava Příhody. Ten tak získal vstupenku do finálového Super Grand Prix a také speciální prémii pro vítěze v podobě motocyklu. Poté, co ve všestrannosti dokázal více než důstojně dokončit olympijskou soutěž v Tokiu a v parkuru prohání naší reprezentaci, zbývá jen doufat, že se nepustí i do motosportu. 

V Amateur Tour se do rozeskakování finálové soutěže probojovalo osm bezchybných dvojic, z nichž tři dokázaly svou jízdu zopakovat a na stupních vítězů se seřadily v pořadí první Jana Nosková s koněm Shadow 5, druhá Karolína Havlová s klisnou Kyvola a třetí Petr Kuba s klisnou Dinola. Obdobná situace byla i mezi juniory ve finále Czech Junior Cup, kde zvítězila Ema Saláková s klisnou Gimmy 1 před druhou Valerií Vysadilovou s klisnou Francesca a třetí Anna Humplíková s klisnou Buena Utopia. Ve finále kategorie U25 byla bezchybná pouze Natálie Očenášková s oběma svými koňmi Tamarack i Salou Z, účasti v rozeskakování se vzdala a obsadila tak s oběmi ex equo první místo. Třetí se umístila Karolína Pakostová s klisnou Reine du Bal.

Český skokový pohár pokračuje hned další víkend mítinkem v Hradištku. Veškeré informace, výsledky, průběžné žebříčky všech soutěží a stream Velké ceny naleznete webu Českého skokového poháru www.ceskyskokovypohar.cz

Foto: 

  1. Vítěz Falton Velké ceny Brna Miloslav Příhoda na koni Ibiza.D . Foto Martina Burianová
  2. V Amateur Tour zvítězila Jana Nosková s valachem Shadow 5. Foto Martina Burianová

Veškeré informace naleznete na www.ceskyskokovypohar.cz

Kontaktní osoby Asociace ČSP: Aleš Suchánek - event manažer, e-mail: suchanek.a@seznam.cz 

Tiskový servis: Equipress s.r.o., e-mail: jezdectvi@equipress.cz 


Publikováno 9. 5. 2022 8:26

Premiéra Českého skokového poháru na Moravě

cesky-skokovy-pohar-35[1].jpgTisková zpráva

Praha, 5.5. 2020

 

Premiéra Českého skokového poháru na Moravě

 

O víkendu čeká Český skokový pohár první z letošních mítinků na Moravě, naše nejlepší skokany přivítá Brno. Co do počtu soutěží je brněnská zastávka poháru možná skromnější, ovšem o to cennější bude výhra – ve Falton Velké ceně Brna se pojede o celých 130 000 Kč. Což jistě přiláká do Brna to nejlepší z naší parkurové špičky.

 

Český skokový pohár v jezdeckém areálu v Brně Veveří hostí 7. a 8. května 2022 jedenáct soutěží, ve kterých mohou jezdci sbírat doby do domácí parkurové extraligy. V sobotu se jedou první kola a v neděli pak na diváky čekají hned tři finálové soutěže - Czech Junior Cup, Amateur Cup a U25 a Falton Velká cena Brna. V té se na start postaví dvacítka nejlepších českých a moravských jezdců. 

Brno 1.jpg

Brno je jedním z tradičních míst konání Českého skokového poháru, Velká cena Brna koná již od roku 2002. V loňském roce se za Kvidem ztížených soutěžních podmínek z vítězství radovala Štěpánka Zavoralová s klisnou Diabella. Ta letos mezi jezdci přihlášenými do Velké ceny chybí, titul tedy obhajovat nebude. Na startovní listině Falton Velké ceny Brna, soutěže stupně T*, jsou ale jiná známá jména, která slibují výborné sportovní výkony. Kromě olympionika Miloslava Příhody nastoupí dva medailisté z loňského ročníku Super Grand Prix Českého skokového poháru a to druhý Marek Klus a třetí umístěná Natálie Ulčová. A chybět nebude ani již legendární účastník skokového poháru Jaroslav Jindra: „Do Brna se moc těším, je to moje srdeční záležitost. Jezdím tam pravidelně, co existuje Český skokový pohár, vynechal jsem snad jen třikrát. Vloni již mi do Velké ceny dorostli koně, celkem se mi dařilo, tak věřím, že to letos bude ještě lepší. Brno má jedinečnou atmosféru, těším se na Bertíka (stavitel parkurů Robert Smékal) i takové to vřelé domácí prostředí,“ uvedl sympatický jezdec s úsměvem.

Brno 2.jpg

Veškeré informace, výsledky, průběžné žebříčky všech soutěží a stream Velké ceny naleznete webu Českého skokového poháru www.ceskyskokovypohar.cz

 

Foto:1. Vítězka Falton Velké ceny Brna z roku 2021 Štěpánka Zavoralová s Diabella. Foto Martina Burianová

  1. Pravidelný účastník Velké ceny Brna, Jaroslav Jindra. Foto Martina Burianová

                   

Veškeré informace naleznete na www.ceskyskokovypohar.cz

Kontaktní osoby Asociace ČSP: Aleš Suchánek - event manažer, e-mail: suchanek.a@seznam.cz

Tiskový servis: Equipress s.r.o., e-mail: jezdectvi@equipress.cz


Publikováno 5. 5. 2022 13:06

Zrušení Ptýrova 2022

Datum konání: 5. 5. 2022

cesky-skokovy-pohar-35[1].jpg

V Praze dne 5.5.2022

Asociace Český skokový pohár dnes oznámila, že dle informací od majitele ptýrovského areálu Vladimíra Bednáře se z technicko organizačních důvodů  v roce 2022 neuskuteční mítink  VC Ptýrova.

 

Tato situace není pro Český skokový pohár neznámá, již několikrát se v jedenadvacetileté historii parkurové extraligy stalo, že se nekonalo některé z kol a to z nejrůznějších důvodů (počasí, technické obtíže, pandemická situace atd).


Publikováno 5. 5. 2022 12:51

V Hořovicích kralovala Michlíčková

Úspěšný start má za sebou 21. ročník Českého skokového poháru. První kvalifikační kolo, kterým byla Velká cena Ranch Hořovice, přesvědčivě ovládla Mariana Michlíčková. Do finále se probojovala hned se dvěma koňmi a obsadila první i druhou příčku, pro třetí místo si zajela Tereza Svobodová.

Maraton dvaceti tří soutěží začal v Hořovicích již ve středu, v sobotu vyvrcholila soutěž kategorie U25 pro mladé jezdce. V té se nejlépe vedlo Anně Helebrantové, která k vítězství v sedle Grety SW ještě přidala páté místo s Epo van de Achterhoek Z. Druhé místo vybojovala Sára Finsterle s Paddys Stakkato Girl a třetí se umístila Aneta Paličková s Conwal.

Nedělní program začal finále Czech Junior Cupu ve kterém zvítězila Rozálie Sovová s Jellow SIH před Antonií Pilátovou s Gucci 7 a Netálií Melmerovou s Lotettou 3. Po juniorech nastoupili na kolbiště účastníci finále Amateur Tour, devět dvojic se probojovalo s nulou do rozeskakování, ve kterém sedm z nich dokázalo bezchybnou jízdu zopakovat. Vítězkou se stala Dagmar Hrabalová s Mr.Catrick, druhá se umístila Zdena Drahoňovská s Gájí a třetí Olga Zítková s Nen-Culmell.

Vrcholem celého mítinku byla Velká cena Ranch Hořovice, na úrovni T*. Na startovní listině byla jména hned tří českých olympioniků z Tokia. Do finálové desítky postoupili dva účastníci se dvěma koňmi – Mariana Michlíčková a Aleš Opatrný. Mariana hned s prvním koněm Claire 159 předvedla bezchybnou a rychlou jízdu a nasadila laťku velmi vysoko. Napodobit jí dokázala jen Tereza Svobodová s Harankou, která se zařadila na průběžné druhé místo. Ostatní jezdci se nevyvarovali chyb, s jednou chybou dokončil například Kamil Papoušek se svým olympijským koněm Warnessem či Aleš Opatrný s Colinem Z. Drama vyvrcholilo na konci soutěže – Mariana dokázala i s Quiete předvést čistý parkur, Aleš Opatrný s druhým koněm Dedijtje zariskoval, ale inkasoval 4 trestné body. Na stupních vítězů tak stanuly dvě sympatické nadané jezdkyně Mariana Michlíčková, první s Claire 159 a druhá s Quiete, a třetí Tereza Svobodová s Harankou. Obě umístěné jezdkyně, stejně jako Anna Helebrantová, dokázaly navzdory svému mládí nasbírat bohaté zkušenosti na závodech nejvyšší úrovně, včetně zahraničních startů, svou závodní cestu ovšem nastartovaly právě na Českém skokovém poháru v kategorii Czech Junior Cup.

Mariana Michlíčková si tak jako první zajistila vstupenku do finálového Super Grand Prix v Martinicích. O dalším postupujícím se rozhodne hned následující víkend na Velké ceně Brna.

Veškeré informace, výsledky, průběžné žebříčky všech soutěží a stream Velké ceny naleznete webu Českého skokového poháru www.ceskyskokovypohar.cz

Foto:

  1. Vítězka Velké ceny Hořovic Mariana Michlíčková s Claire 159. Foto Martina Burianová
  2. Mariana Michlíčková a Tereza Svobodová na stupních vítězů. Foto Martina Burianová

Veškeré informace naleznete na www.ceskyskokovypohar.cz
Kontaktní osoby Asociace ČSP: Aleš Suchánek - event manažer, e-mail: suchanek.a@seznam.cz
Tiskový servis: Equipress s.r.o., e-mail: jezdectvi@equipress.cz


Publikováno 2. 5. 2022 11:50

Český skokový pohár 2022 začíná

Již zítra se rozjíždí 21. ročník Českého skokového poháru, první kvalifikační kolo se jede v Hořovicích, které přilákaly nejedno slavné jméno.

Maraton dvaceti tří soutěží začíná v Hořovicích již ve středu 27. dubna a vyvrcholí v neděli 1. května nejvyšší vypsanou soutěží, kterou je Velká cena Ranch Hořovice. Do soutěží od nejnižší ZP pro pony po nejvyšší T* je přihlášeno přes 930 startů, letošní ročník Skokového poháru začíná tedy ve velkém stylu.

Nedělní Velká cena Ranch Hořovice přilákala hned tři účastníky Olympijských her v Tokiu – na start se postaví domácí Aleš Opatrný s Forewerem a Kamil Papoušek s Warnessem. Třetím je reprezentant ve všestrannosti Miloslav Příhoda, který je přihlášen s klisnou Ibizou D. Vítěz Velké ceny bude prvním kvalifikovaným do finálové Super Grand Prix, která letošní ročník Českého skokového poháru uzavře 2. října v Martinicích.

Dle nové skladby soutěží se kategorie U25 pojede v sobotu a v neděli se nově představí startující v kategorii Amateur Tour. Pohárové soutěže vypsané pro juniory, Czech Junior Cup, si zachovají svůj původní formát, tedy včetně kvalifikace na styl a nedělního finále.

Hned následující víkend, 7. až 8. května se Český skokový pohár přesune do Brna a 12. až 15. května se bude soutěžit v Hradištku. Celkově bude mít letošní ročník seriálu domácí parkurové extraligy, Český skokový pohár, mít dvanáct kol, které díky partnerům a zkušeným pořadatelům slibují jedinečnou podívanou a sportovní zážitek nejvyšší úrovně. Veškeré informace, výsledky, průběžné žebříčky všech soutěží a stream Velké ceny naleznete webu Českého skokového poháru www.ceskyskokovypohar.cz

Foto: Aleš Opatrný má v Hořovicích i vlastní olympijskou překážku. Foto Martina Burianová

Veškeré informace naleznete na www.ceskyskokovypohar.cz
Kontaktní osoby Asociace ČSP: Aleš Suchánek - event manažer, e-mail: suchanek.a@seznam.cz
Tiskový servis: Equipress s.r.o., e-mail: jezdectvi@equipress.cz


Publikováno 26. 4. 2022 19:26

Nový člen Asociace Českého skokového poháru

Zatímco start letošního ročníku Českého skokového poháru se nezadržitelně blíží, jeho organizátoři již hledí vpřed do příštího roku. Na posledním zasedání rozhodla valná hromada o rozšíření Asociace ČSP o dalšího člena.

Třináctým členem Asociace Českého skokového poháru, složené z pořadatelů jednotlivých kol, se stal JS Jítravský Dvorec. Valná hromada se nadále usnesla, že první Velkou cenu Jítravského Dvorce zařadí do Českého skokového poháru v roce 2023.

Jezdecký areál v Jítravském Dvorci leží v malebné krajině na úpatí Lužických hor, pod nejsevernějším vrchem pohoří Ještědu ve vesničce Jítrava. Nově vybudovaný stylový jezdecký areál je citlivě zasazen do krajiny a jeho moderní sportovní plochy přímo vybízejí k pořádání jezdeckých akcí vysoké úrovně. Od svého vzniku v roce 2019 se zaměřuje na výcvik drezurních i parkurových koní a koní do zápřahu.

Celá farma má rozlohu 300 hektarů, v nichž je část využívaná jako výběhy pro koně čisté španělské rasy Pura Raza Espanola chované v hřebčíně Jítrava. Kromě koní se na zdejší biofarmě pasou také ovce plemene Romney Marsch a hovězí skot Aderdeen-Angus, jejichž maso společně se zvěřinou z okolních lesů lze ochutnat jak v místní stylové restauraci, tak i v pivnici. Jítravský Dvorec nabízí ubytování v apartmánech a moderní wellnes, milovníkům koní a jezdeckého sportu zde zajisté nebude nic chybět. Ba naopak, Velká cena Jítravského Dvorce má již dnes potenciál zařadit se mezi nejlepší akce Českého skokového poháru v roce 2023.

Letošní ročník odstartuje již za necelý měsíc, 28. Dubna Velkou cenou Hořovic. Veškeré informace, výsledky a průběžné žebříčky všech soutěží naleznete webu Českého skokového poháru www.ceskyskokovypohar.cz

Veškeré informace naleznete na www.ceskyskokovypohar.cz
Kontaktní osoby Asociace ČSP: Aleš Suchánek - event manažer, e-mail: suchanek.a@seznam.cz
Tiskový servis: Equipress s.r.o., e-mail: jezdectvi@equipress.cz

Foto: www.jitrava.cz


Publikováno 5. 4. 2022 14:11

Český skokový vyplouvá do nového ročníku

Další ročník Českého skokového poháru začne za necelý měsíc, mírně se mění skladba soutěží a v Hradištku čeká účastníky překvapení.

Valná hromada Asociace Českého skokového poháru dala oficiálně zelenou dalšímu ročníku české skokové extraligy, který poslední dubnový víkend odstartuje již 21. ročník své existence. „Poděkování patří především partnerům, díky kterým se nám přes všechny komplikace, které přináší dnešní nelehká doba, podařilo zajistit financování a věřím, že i hladký průběh našeho jedinečného seriálu. Odměnou nám všem jistě bude podívaná na špičkové sportovní výkony všech účastníků. Český skokový pohár již mnohokrát dokázal, že je výborným odrazovým můstkem do nejvyššího sportu a nejinak tomu bude jistě i letos,“ uvedl manažer Českého skokového poháru Aleš Suchánek.

První startující Českého skokového poháru letos přivítají Hořovice, finále budou stejně jako v loňském roce hostit Martinice. Do kalendáře letošního ročníku je zahrnuto celých dvanáct Velkých cen:

28.4. – 1.5. - Velká cena Hořovic
7.-8.5. - Velká cena Brna
12.-15.5. - Velká cena Hradištka
10.-12.6. - Velká cena Frenštátu pod Radhoštěm
7.-10.7. - Velká cena Olomouce
14.-17.7. - Velká cena Zduchovic
21.-24.7. - Velká cena Opavy
17.-20.8. - Velká cena Ptýrova
25.-28.8 - Velká cena Prahy
8.-11.9 - Velká cena Litomyšle
16.-18.9. - Velká cena Ostravy
28.9.-2.10 - Velká cena Martinic a finále ČSP

Dochází ke změně skladby soutěží, kategorie U25 bude nově soutěžit v sobotu, v neděli se utkají startující v Amateur Tour a junioři, celý mítink pak tradičně uzavře Velká cena. Pohárové soutěže vypsané pro juniory, Czech Junior Cup, si zachovají svůj původní formát, tedy včetně kvalifikace, ve které se hodnotí styl jezdců.

Opravdovou lahůdku si pořadatelé připravili pro účastníky i diváky Českého poháru v rámci Velké ceny Hradištka – po Labi připluje a zakotví hotelová loď Florentina, která nabídne originální ubytování s nenapodobitelnou atmosférou. V pátek i v sobotu se dokonce od 20 hodin bude na palubě Florentiny konat party, páteční večer pod taktovkou nenapodobitelného DJ Ludvíka Jandourka. Stylové kajuty nabízejí ubytování pro 92 osob, celková kapacita lodi je pak 300 hostů. Včasná rezervace je proto nutností, veškeré bližší informace k lodi Florentina jsou zveřejněny na webu Českého skokového poháru.

Veškeré informace, výsledky a průběžné žebříčky všech soutěží naleznete webu Českého skokového poháru www.ceskyskokovypohar.cz

Foto: Vítěz posledního ročníku Českého skokového poháru Vladimír Tretera s novým putovním pohárem Českého skokového poháru, Autor: Martina Burianová


Publikováno 30. 3. 2022 14:35

Florentina boat - atraktivní ubytování při III. kole ČSP v Hradištku, 12.-15.5.2022

Nabídka ubytování na hotelové lodi, která připluje po Labi a zakotví na břehu u areálu.

Pohlcující atmosféra života na Labi. Hotelová loď poskytuje originální ubytování s nenapodobitelnou atmosférou. Florentina v roce 2013 byla rekonstruována do podoby nadstandardního hotelu s kapacitou pro 92 pasažérů...

Videopromo:

Objednávky na ubytování: booking@florentina-boat.cz

florentina při poháru-page-001.jpg

Celá zpráva ke stažení v PDF...

 


Publikováno 30. 3. 2022 14:28

Novější 1 3 10 18 27