Otevřít seznam měst

Novinky


Štítky:


Český skokový pohár oslaví návrat Velkou cenou Prahy

Český skokový pohár se vrací s plnou slávou na naše kolbiště, již zítra se naplní V Team Prague Arena ve Velké Chuchli prvními soutěžícími. Pražské kvalifikační kolo Českého skokového poháru má na programu 18 soutěží, které vyvrcholí Velkou cenou Prahy, jednou z mála 150 cm soutěží v České republice.

V Team Prague Arena patří k novým pořadatelům, Český skokový pohár bude hostit teprve po třetí ve své historii a nabízí vskutku mimořádný prostor. V areálu, známém více než sto let jako převážně dostihové závodiště, od roku 2019 vyrostlo špičkové zázemí pro parkurové mítinky včetně moderního kolbiště, opracoviště i jezdecké haly. Parkury pro české jezdce připraví belgický stavitel Marc Debaere, který českou jezdeckou scénu velmi dobře zná a jehož zajímavé kurzy parkurů jsou mezi jezdci velmi oblíbené. Což potvrzuje i vysoký počet nahlášených startů, kterých diváci uvidí přes tisíc.

Velká cena Prahy, soutěž stupně T** na 150 cm s finanční dotací celých 100 000 Kč přilákala celou řadu předních parkurových jezdců, včetně obou vítězů předešlých kol, Aleše Opatrného a Petra Dohnala. Pohled na startovní listinu slibuje souboj dvou generací, zkušené parkurové matadory vyzve dravé mládí. Na start se postaví Anna Helebrantová, Mariana Michlíčková, Tereza Svobodová, Sofie Najmanová, Natálie Ulčová či Natálie Soukupová, tedy mladé jezdkyně, které ale většinou již za sebou mají úctyhodnou reprezentační kariéru v mladších kategoriích.

Český skokový pohár se pomalu blíží ke svému letošnímu finále, které proběhne 2. října v Martinicích. Do finálového Super Grand Prix se nominují vítězové jednotlivých kvalifikačních kol a neumístění jezdci z předních příček žebříčku Českého skokového poháru. Kromě Velké ceny Prahy se ještě pojede 11. září Velká cena Litomyšle a 18. září Velká cena Ostravy, poslední kvalifikovaný vítěz pak vzejde z Velké ceny Martinic.

Veškeré informace o Českém skokovém poháru, aktuální stav průběžných žebříčků i odkaz na live-stream Velké ceny naleznete na webu poháru www.ceskyskokovypohar.cz

Přílohy: Foto 1: Loňský vítěz Petr Dohnal s klisnou českého chovu Tashitou, autor: Martina Burianová

Další informace naleznete na www.ceskyskokovypohar.cz

Kontaktní osoby Asociace ČSP: Aleš Suchánek - event manažer, e-mail: suchanek.a@seznam.cz

Tiskový servis: Equipress s.r.o., e-mail: jezdectvi@equipress.cz,


Publikováno 24. 8. 2022 18:14

Velká cena Opavy: vítěz Pospíšil, postupuje Jindra

Vítězem Velké ceny Opavy se stal po napínavém finále Ondřej Pospíšil v sedle Huntellara 1, byť ani on nepřekonal finále bez penalizace. Jelikož Ondřej Pospíšil již zvítězil v kvalifikačním kole v Hradištku, postupuje do finálového Super Grand Prix druhý umístěný jezdec z Velké ceny, Jaroslav Jindra.

Do základního kola nastoupilo celkem dvacet dvojic, náročný parkur se skoky vysokými 145 cm překonalo bez chyby pět z nich. Finále v odpoledním horku však prověřilo všechny účastníky.
Nejblíže k bezchybné jízdě měla asi Kateřina Veselovská s Celano S, její naděje skončily až před poslední překážkou – přišla moc blízko a hřebec odmítl skočit. Velkou šanci na vítězství měl i Jiří Hruška s Reiky, domácí opavský jezdec, který byl nejrychlejším z bezchybných dvojic v prvním kole a nastupoval do finále jako poslední. Stačilo „jen“ překonat parkur čistě, ale tentokrát jezdci chybělo štěstí a zaznamenal hned dvě chyby, které ho odsunuly na čtvrté místo.

Ani vítěz, Ondřej Pospíšil s Huntellarem 1, se ve finále nevyvaroval jedné chyby, s nulou z prvního kola to byl však nejlepší konečný výsledek. „Když jsem dojel do cíle, tak jsem si říkal, že jsem pátý. Vůbec mne nenapadlo, že bych mohl vyhrát. Smůlu měla Katka Veselovská, stejnou chybu jsem udělal já v prvním kole se svým druhým koněm,“ vysvětloval šťastný a mírně překvapený vítěz. „Mám velkou radost a hlavně to byla skvělá příprava před Mistrovstvím republiky, které nás čeká za dva týdny,“ doplnil Ondřej Pospíšil. Na druhém místě se umístil Jaroslav Jindra s Cornets Ninja a na třetí stupínek vystoupala Lucie Strnadlová na Solidat 1.

Celý víkend se výborně vydařil místním, opavským jezdcům, z Opavy jsou vítězka Amateur Tour Michaela Fojtová s koněm Langar, vítěz Czech Junior Cupu Václav Humplík s Pythagoras a opavský Jiří Hruška s Reiky zvítězil v nejvyšší sobotní soutěži stupně ST**.

Nyní čeká Český skokový pohár kratší přestávka, další kvalifikační kolo bude 25. – 28. srpna hostit Velká Chuchle v Praze. Veškeré informace o Českém skokovém poháru včetně průběžných žebříčků naleznete na webu poháru www.ceskyskokovypohar.cz .

Přílohy:

  • Foto 1: Vítěz Velké ceny Opavy Ondřej Pospíšil a Huntelaar 1, autor: Martina Burianová
  • Foto 2: Stupně vítezů Velké ceny Opavy – Jaroslav Jindra, Ondřej Pospíšil a Lucie Strnadlová, autor: Martina Burianová

Další informace naleznete na www.ceskyskokovypohar.cz

Kontaktní osoby Asociace ČSP: Aleš Suchánek - event manažer, e-mail: suchanek.a@seznam.cz

Tiskový servis: Equipress s.r.o., e-mail: jezdectvi@equipress.cz


Publikováno 26. 7. 2022 8:59

Poslední červencové kolo Českého skokového poháru v Opavě

Ve čtvrtek 21. července se brány Jezdeckého klubu Opava – Kateřinky otevřely účastníkům Českého skokového poháru. Na programu je rovných dvacet soutěží, které vyvrcholí nedělní Velkou cenou Opavy, soutěží stupně T*.

Opava je mezi kvalifikační závody Českého skokového poháru zařazená od samého začátku tohoto seriálu. Za poslední roky prošel areál v opavských Kateřinkách rozsáhlou úpravou, původní travnatá aréna se změnila na pískovou arénu s mezinárodními kvalitami. V předešlých ročnících se ve Velké ceně nejvíce dařilo Aleši Opatrnému, který zde vyhrál čtyřikrát, dvakrát se radovali Zdeněk Žíla a Jiří Skřivan. V  posledním ročníku k radosti diváků triumfoval domácí Jiří Hruška v sedle klisny Reiky.

Jiří Hruška nebude s Reiky chybět na startu Velké ceny ani letos. „Určitě bych rád zopakoval loňské vítězství. Před domácím publikem je výhra vždy nejsladší. Ale na startovní listina je vyrovnaná, bude to boj,“ zhodnotil situaci Jiří Hruška. Bojovat o body do průběžného žebříčku Českého skokového poháru se do Opavy vydají také Ondřej Pospíšil a Marek Klus, kteří aktuálně jsou na prvních místech. Souboj o body berou oba velmi vážně a do Opavy tak mají oba přihlášené hned dva koně.

Veškeré dění můžete sledovat přímo na místě nebo z pohodlí domova prostřednictvím streamu na webu poháru www.ceskyskokovypohar.cz . V srpnu se pojede jedno kvalifikační kolo a to 25. – 28. srpna ve Velké Chuchli v Praze.

Přílohy:
Foto 1: Loňský vítěz Velké ceny Opavy Jiří Hruška v sedle klisny Reiky, autor: Martina Burianová

Další informace naleznete na www.ceskyskokovypohar.cz

Kontaktní osoby Asociace ČSP: Aleš Suchánek - event manažer, e-mail: suchanek.a@seznam.cz

Tiskový servis: Equipress s.r.o., e-mail: jezdectvi@equipress.cz


Publikováno 21. 7. 2022 12:33

Opatrný si odskočil pro vítězství

Do Zduchovic si pro vítězství doslova „odskočil“ Aleš Opatrný s Foreverem. Těsně před závodem se vrátil ze španělské Olivy, kam doprovázel na ME juniorů svojí svěřenkyni Marianu Michlíčkovou. A s vítězstvím a vstupenkou do finálového Super Grand Prix v kapse pokračuje na mezinárodní závody do Šamorína a pak na Mistrovství světa.

Do finále Velké ceny Zduchovic postoupilo deset dvojic, kterým se podařilo překonat základní kolo parkuru stavitele Petra Maška bez chyby, respektive bez chyby na parkuru. Sedm z nich mělo na kontě nulu, ovšem jen dvěma se tento výkon podařilo zopakovat. Jako první se radoval ve finále domácí jezdec Přemysl Adam s hřebcem Cachasem. Skvělou jízdu předvedla Tereza Svobodová s Britanií, kdyby nebylo chyby na posledním skoku, tak by to byla jízda vítězná, protože čas měla absolutně nejlepší. Druhou bezchybnou jízdu předvedl Aleš Opatrný se svým olympijským partnerem Forewerem 1, nikam nespěchal, pojal start spíše tréninkově, a přesto se časomíra zastavila na o 27 setin sekundy rychlejším čase než v případě Přemysla Adama. Zajistil si tak vítězství, které komentoval slovy: „Za vítězství jsem rád, pro Forewera to byla spíše rozcvička, i když musím říct, že jsem měl štěstí. Kdyby Tereze Svobodové nespadla poslední překážka, tak bych nevyhrál, nechtěl jsem jet ve finále tak rychle jako ona. S Forewerem teď odjíždíme na mezinárodní závody do Šamorína, a když se tam bude dařit, tak za měsíc i na Mistrovství světa.“ Druhý skončil Přemysl Adama a na třetí stupínek vystoupila Tereza Svobodová.

Tereza Svobodová zářila i v sobotní soutěži kategorie U25, kde s Britanií zvítězila a s April Z přidala druhé místo, třetí se umístila Denisa Vegrichtová s Blue Velvet K. Finále soutěže juniorů dokázalo bezchybně absolvovat hned devět dvojic, nejrychlejší z nich byla Rozálie Sovová s Ella 1, druhá Karolína Dvořáková s Carthan 1 a třetí Nikola Egrová s Quilisca. Ve finále soutěže Amateur Tour se nejlépe dařilo Silvii Venhudové s Alpenrose, před druhou Martinou Svobodovou s Canto Me a třetí Evou Marešovou s Quing.

Český skokový pohár pokračuje již tento víkend Velkou cenou Opavy, veškeré informace, průběžné žebříčky i stream lze nalézt na webu poháru www.ceskyskokovypohar.cz

Přílohy:
Foto 1: Vítěz Velké ceny Zduchovic Aleš Opatrný a Forewer, autor: Martina Burianová

Další informace naleznete na www.ceskyskokovypohar.cz

Kontaktní osoby Asociace ČSP: Aleš Suchánek - event manažer, e-mail: suchanek.a@seznam.cz

Tiskový servis: Equipress s.r.o., e-mail: jezdectvi@equipress.cz


Publikováno 18. 7. 2022 15:59

Český skokový pohár ve Zduchovicích

Již dnes v ranních hodinách se rozjel kolotoč soutěží Českého skokového poháru ve Zduchovicích, který završí Velká cena Zduchovic se startovní listinou plnou slavných jmen.

Zduchovice patří ke členům asociace Českého skokového poháru od roku 2014, v kalendáři tohoto moderního jezdeckého areálu je každý rok je zapsaná řada akcí včetně mezinárodních parkurových závodů CSIO či mistrovských soutěží. V nedlouhé historii Velkých cen Zduchovic v rámci Českého skokového poháru se podařilo již třikrát vyhrát Aleši Opatrnému, který se zde radoval z vítězství 2014, 2016 a 2020. Zatím posledním vítězem Velké ceny Zduchovic je Vladimír Tretera s Gangsterem V/H Noddevelt, který se pak stal i vítězem Super Grand Prix a tím pádem i celého loňského ročníku Českého skokového poháru.

Vladímír Tretera ve Zduchovicích své loňské vítězství obhajovat nebude, ovšem na startovní listině Velké ceny je Aleš Opatrný hned se dvěma koňmi. Jeho start je ale s velkým otazníkem, protože aktuálně je jako doprovod své svěřenkyně na Mistrovství Evropy dětí a juniorů ve španělské Olivě. „Když se tu českému týmu bude dařit a postoupí do finále, tak Zduchovice nestihnu, v opačném případě jsem připravený ve Zduchovicích odstartovat. Samozřejmě bych rád bojoval o lístek do finále,“ upřesnil celou situaci Opatrný, který je zároveň vedoucí české skokové reprezentace. Kromě Aleše Opatrného se do boje o postup do Super Grand Prix chystá například i legenda českých kolbišť Jaroslav Jindra nebo výborná mladá jezdkyně Tereza Svobodová a přes dvacítku dalších předních českých parkurových jezdců a jezdkyň.

Veškeré dění můžete sledovat přímo na místě nebo z pohodlí domova prostřednictvím streamu na webu poháru www.ceskyskokovypohar.cz . Další, již třetí červencové kvalifikační kolo se pojede 21. až 24. července v Opavě.

Přílohy:

  • Foto 1: Loňský vítěz Velké ceny Zduchovic Vladimír Tretera s Gangsterem V/H Noddervelt, autor: Martina Burianová

Další informace naleznete na www.ceskyskokovypohar.cz

Kontaktní osoby Asociace ČSP: Aleš Suchánek - event manažer, e-mail: suchanek.a@seznam.cz

Tiskový servis: Equipress s.r.o., e-mail: jezdectvi@equipress.cz


Publikováno 13. 7. 2022 16:13

Lucie Strnadlová vítězná v Olomouci

Ve velké ceně banky Creditas v Olomouci, v první červencové Velké ceně Českého skokového poháru po téměř dvouměsíční pauze, zvítězila s velkou převahou Lucie Strnadlová. Zbytku startovního pole uštědřila lekci, když v sedle desetiletého hřebce Solidata dokázala jako jediná překonat bez chyby základní kolo i finále.

Do nedělní Velké ceny banky Creditas odstartovalo 27 dvojic, z nichž se ovšem jen osmnácti podařilo parkur stupně T* stavitele Roberta Smékala dokončit. Další překážkou se ukázal být čas, který byl nastaven velmi přísně. Bez trestných bodů dokázala základní parkur překonat jen jediná dvojice a to Lucie Strnadová s koněm Solidat, Přemysl Adam a Luboš Kozák se do finále kvalifikovali jen s jedním trestným bodem právě za překročení času. Finále dokázal překonat bez chyby klidnou a promyšlenou jízdou jen Ondřej Pospíšil s Armani Code, ovšem na vítězství to nestačilo. Jako poslední startovala nejlepší jezdkyně ze základního kola, Lucie Strnadlová se Solidatem, a bravurním bezchybným výkonem si zajistila nejen vítězství, ale zároveň i vstupenku do finálového Super Grand Prix. Tam nebude tato zkušená jezdkyně žádným nováčkem, ve finále Českého skokového poháru se jí podařilo zvítězit již v roce 2020, tedy v posledním finále s výměnou koní.

A jak hodnotila Lucie Strnadlová parkur? „Solidat je velmi pozorný, hlavně je menší a umí výborně zkrátit, takže pro mne ten kurz nebyl problém. Ovšem umím si představit, že pro velké koně s obřím cvalovým skokem to mohl být oříšek. Jsem moc ráda, že jsem si zajistila vstupenku do finále a nebudu se muset honit za body. Ale ve Velké ceně Opavy v rámci Českého skokového poháru určitě startovat budu,“ upřesnila jezdkyně s úsměvem. Na druhé příčce se umístil Ondřej Pospíšil s oldenburským hřebcem Armani Code a třetí místo po jednom zaváhání ve finále vybojoval Přemysl Adam s holštýnským hřebcem Cachas.

Další kvalifikační kolo se pojede již 13. až 17. července ve Zduchovicích a pak se Český skokový pohár opět vrátí na Moravu, kde se bude o body do průběžných žebříčků bojovat od 21. do 24. července v Opavě. Veškeré dění mohou sledovat diváci přímo na místě nebo z pohodlí domova prostřednictvím streamu na webu poháru www.ceskyskokovypohar.cz. Záznam z Velké ceny Olomouce bude možné následující středu sledovat v televizním vysílání stanice ČTsport.

Přílohy:

  • Foto 1: Vítězka Velké ceny banky Creditas v Olomouci Lucie Strnadlová s hřebcem Solidat
  • Foto 2: Stupně vítězů Velké ceny – Lucie Strnadlová, Ondřej Pospíšil a Přemysl Adam

Autor: Martina Burianová

Kontaktní osoby Asociace ČSP: Aleš Suchánek - event manažer, e-mail: suchanek.a@seznam.cz

Tiskový servis: Equipress s.r.o., e-mail: jezdectvi@equipress.cz


Publikováno 12. 7. 2022 8:53

Český skokový pohár se znovu rozjede v Olomouci

Po krátké červnové pauze se na českých a moravských kolbištích opět rozjíždí Český skokový pohár. Již zítra se otevřou brány špičkového jezdeckého areálu Equine Sport Center, které bude hostit čtvrté kvalifikační kolo letošního ročníku. Na programu čtyřdenního klání je celkem 18 soutěží, které vyvrcholí soutěží stupně T* - Velkou cenou banky Creditas.

Equine Sport Centre je moderní jezdecký areál blízko centra města Olomouce, ve čtvrti Lazce. Závodiště pravidelně hostí řadu významných jezdeckých akcí, včetně mezinárodních závodů či Mistrovství republiky. Velká cena Olomouce je součástí Českého skokového poháru od roku 2015, Olomouc byl již dvakrát dějištěm velkého finále, a to v letech 2015 a 2016. V obou případech se z triumfu v soutěži se střídáním koní radoval Rudolf Doležal. Prozatím poslední Velkou cenu v roce 2021 vyhrál Aleš Opatrný s Ligrettem 2.

Na startovní listině nedělní Velké ceny banky Creditas nalezneme 27 dvojic, Aleš Opatrný sice své loňské vítězství obhajovat nebude, nicméně na start se postaví vloni druhý Přemysl Adam i třetí Natálie Ulčová. Spolu s nimi i dva vítězové kvalifikačních kol roku 2022, Ondřej Pospíšil a Miloslav Příhoda. O body do průběžných žebříčků poháru budou v Olomouci bojovat i aktuálně vedoucí jezdci žebříčku Jan Štětina a Marek Klus, nebo například Rudolf Doležal, který právě v Olomouci dokázal již dvakrát zvítězit ve finále Českého skokového poháru.

Další kvalifikační kolo se pojede již 13. až 17. července ve Zduchovicích a pak se Český skokový pohár opět vrátí na Moravu, kde se bude o body do průběžných žebříčků bojovat od 21. do 24. července v Opavě. Veškeré dění mohou sledovat diváci přímo na místě nebo z pohodlí domova prostřednictvím streamu na webu poháru www.ceskyskokovypohar.cz. Záznam z Velké ceny Olomouce bude možné následující středu sledovat v televizním vysílání stanice ČTsport.

Přílohy:

  • Foto: Aleš Opatrný a Ligretto 2, loňský vítěz Velké ceny banky Creditas v Olomouci
  • Autor: Martina Burianová

Další informace naleznete na www.ceskyskokovypohar.cz
Kontaktní osoby Asociace ČSP: Aleš Suchánek - event manažer, e-mail: suchanek.a@seznam.cz
Tiskový servis: Equipress s.r.o., e-mail: jezdectvi@equipress.cz


Publikováno 7. 7. 2022 8:29

Veká cena ČSP Frenštátu pod Radhoštěm je zrušena!!!

Velmi nepříjemná zpráva přišla dnes z dějiště dalšího pokračování letošního ročníku Českého skokového poháru.

Velká cena Frenštátu pod Radhoštěm se letos nepojede.

Od středečního rána je travnaté kolbiště skrápěno deštěm a předpověď meteorologů říká, že déšť bude trvalý minimálně do pátku.

Z tohoto důvodu je, dle oznámení pořadatelů, celý mítink zrušen.

Český skokový pohár tedy bude pokračovat v Olomouci v termínu 7.-10.7. 2022.


Publikováno 8. 6. 2022 11:28

Dva bezchybní v Hradištku

Český skokový pohár nabídl v Hradištku divákům výborný sportovní zážitek. Jen dva jezdci dokázali překonat základní kolo i finále Velké cena Hradištka bez chyby. Zvítězil Ondřej Pospíšil v sedle Huntelaara 1 před Janem Štětinou s Guusem S.

Jezdecký areál v Hradištku hostil již od čtvrtka soutěže Českého skokového poháru. Jako první finále se v sobotu jelo finále kategorie U25, ve kterém se nadmíru dařilo Denise Vegrichtové. Ta dokázala s koněm Blue Velvet K zvítězit a ještě přidat třetí místo v sedle koně Gaboo Insprav. Druhou příčku vybojoval Tomáš Plšek s koněm Katapult 1.

Nedělní program otevřelo finále soutěže Czech Junior Cupu, ve kterém hned deset dvojic dokázalo základní parkur překonat bez chyby. Po napínavém rozeskakování zvítězila Karolína Mlčochová v sedle Apollo 7, před druhou Sárou Dvořákovou s klisnou Maracana a třetí Natálií Melmerovou v sedle Filoubet W&C.

Ve finále Amateur Tour se do rozeskakování probojovaly čtyři dvojice, ze kterých dvě dokázaly bezchybnou jízdu zopakovat. Zvítězila Izabela Drbalová s Malika 1 před o něco málo pomalejší Marikou Zúdorovou s koněm Alonso 2. Na stupně vítězů je doprovodila Jana Nosková, která se tak vyhoupla na první místo průběžného žebříčku.

Velká cena Hradištka na úrovni T* přilákala na start 22 dvojic, první kolo dokázali bez trestných bodů absolvovat tři z nich – Ondřej Pospíšil s Huntelaarem 1 a Jan Štětina s koňmi Guus S a Presley-S. Po náročném finále zvítězil Ondřej Pospíšil s Huntelaarem 1, před Janem Štětinou s Guusem S a třetí Janou Francovou v sedle Quinzo Z. Těsně pod stupni vítězů skončil Jan Chýle s Abdulahem B, který také dokázal finále zajet bez chyby. Ondřej Pospíšil si tak zajistil vstupenku do finálového Super Grnad Prix a Jan Štětina aktuálně vede průběžný žebříček Českého skokového poháru.

Další zastávkou Českého skokového poháru bude 10. až 12. června Frenštát pod Radhoštem. Veškeré informace, výsledky, průběžné žebříčky všech soutěží a stream Velké ceny naleznete webu Českého skokového poháru www.ceskyskokovypohar.cz

Foto:

  1. Ondřej Pospíšil s Huntelaarem 1 ve finále Velké ceny Hradištka. Foto Martina Burianová
  2. Šťastný vítěz Ondřej Pospíšil se může těšit do finálové Super Grand Prix. Foto Martina Burianová

Veškeré informace naleznete na www.ceskyskokovypohar.cz
Kontaktní osoby Asociace ČSP: Aleš Suchánek - event manažer, e-mail: suchanek.a@seznam.cz
Tiskový servis: Equipress s.r.o., e-mail: jezdectvi@equipress.cz


Publikováno 16. 5. 2022 8:46

Český skokový pohár vplouvá do Hradištka

Dalším dějištěm Českého skokového poháru je malebné středočeské Hradištko. Již od čtvrtka se rozběhne maraton devatenácti soutěží, které vyvrcholí nedělní Velkou cenou Hradištka. Program slibuje nejen zajímavou sportovní podívanou, na návštěvníky čeká i lahůdka v podobě výletní lodi Florentina, na které proběhne party.

Jezdecký areál v Hradištku je jedním z mladších členů Asociace Českého skokového poháru, letos bude hostit v pořadí šestou Velkou cenu v rámci Českého skokového poháru. Loňská vítězka Natálie Ulčová s Demontem se na start nepostaví, startovní listina přesto skrývá spoustu zajímavých jmen, včetně několika nováčků.

Do Hradištka na Velkou cenu se chystá se dvěma koňmi i Jan Štětina, kterému minulý víkend jen o vlásek uniklo vítězství v Brně. Ve finálové jízdě v sedle Guus S nešťastně shodil poslední překážku, do Hradištka se chystá na reparát. „V Brně mi chybělo kousek pověstného štěstí, takový je sport. Ovšem do Hradištka se moc těším a udělám vše pro vítězství,“ potvrdil dobře naladěný jezdec.

Pořadatelé připravili pro účastníky i diváky opravdovou lahůdku v podobě hotelové lodi Florentina, která připluje po Labi a zakotví v bezprostřední blízkosti jezdeckého areálu. Kromě originálního ubytování s nenapodobitelnou atmosférou nabídne Florentina i jedinečný zážitek - v pátek i v sobotu se od 20 hodin bude na palubě konat party, páteční večer pod taktovkou nenapodobitelného DJ Ludvíka Jandourka.  

Další zastávkou Českého skokového poháru bude 10. až 12. června Frenštát pod Radhoštem.  Veškeré informace, výsledky, průběžné žebříčky všech soutěží a stream Velké ceny naleznete webu Českého skokového poháru www.ceskyskokovypohar.cz

Foto: 1. Jan Štětina s koněm Guus S. Foto Martina Burianová

Veškeré informace naleznete na www.ceskyskokovypohar.cz
Kontaktní osoby Asociace ČSP: Aleš Suchánek - event manažer, e-mail: suchanek.a@seznam.cz 
Tiskový servis: Equipress s.r.o., e-mail: jezdectvi@equipress.cz 


Publikováno 11. 5. 2022 19:02