Otevřít seznam měst

Velká cena Martinic - zahájení Českého skokového poháru 2016Vážené dámy, vážení pánové,

příští týden touto dobou již poběží zahajovací kolo Českého skokového poháru 2016 v Martinicích, konkrétně v termínu 21. - 24.4.2016. Přinášíme Vám několik informací.

Jak mnozí již víte, letošní ročník Českého skokového poháru se rozrostl o další seriálovou soutěž. Tou jsou soutěže v úrovni 135 - 140 cm pro mladé jezdce ve věku od 18 do 25 let. Tento seriál nese název U25 podle obecných zahraničních zvyklostí. V Martinicích při VC je tato soutěž s ohledem na začátek sezony vypsána na úrovni 135 cm. Sluší se také dodat, že financování této série převzali společnosti Denim Planet se značkou jeanswear.cz, Vítkovické slévárny a společnost Inproma.

Již několik ročníků je partnerem dětské a juniorské série CZECH JUNIOR CUP  Česká jezdecká federace a nejinak je tomu i v roce letošním. Změna nastala pouze v tom, a to po dle nás k lepšímu, že stylové sobotní soutěže jezdeckých nadějí jsou započítávány do kategorie A Stylšampionátu ČJF 2016. To je jednou z letošních novinek. Celou tuto informaci najdete na  webu ČJF http://www.cjf.cz/discipliny/skoky/aktuality/styl-sampionat-deti-a-koni-na-velkych-konich-2016/.

Diváci doma u internetu či televizních přijímačů se opět mohou těšit na online přenosy či televizní záznamy. Díky nově uzavřenému partnerství se společností Czech Equestrian Team můžeme výrazně zvýšit atraktivitu těchto audiovizuálních materiálů a připravit tak pro Vás zajímavější podívanou.

A jak tomu bylo i v sezónách minulých, i v té letošní Asociace Český skokový pohár věnuje svou pozornost programu Českého národního registru dárců dřeně.

Bohužel je vyhlášen definitivní stop přihláškám pro celé závody Velká cena Martinic. Přihlašované počty dvojic jsou enormní, proto již opravdu není možné přijmout jedinou přihlášku. Děkujeme Vám za pochopení tohoto faktu a i skutečnosti, že jsme řadu jezdců byli nuceni odmítnout.

Do zítra probíhá úprava startovních pozic v soutěžích, protože jsem si vyžádali upřesnění přihlášek. Původně avizovaný seznam účastníků přes naší informaci neuveřejňujeme, protože byl do vyšší míry neplatný. přijímáme stále informace u startech ze strany přihlášených jezdců a následně Vám v průběhu víkendu přineseme již startovní listiny tak, aby jezdci měli kompletní přehled o svých pozicích. Časový plán bude zveřejněn v pondělí, jedno je však jisté již nyní. Z důvodů vysokého zájmu a širokého startovního pole bude nutné v pátek a v sobotu zahájit první soutěž již v 7.00 hodin ráno.

Vážené dámy, vážení pánové, dovolte nám, abychom ještě před zahájením celého seriálu zdvořile poděkovali všem našim partnerům za jejich pochopení a podporu. Děkujeme také všem sportovním účastníkům seriálu za jejich zvyšující se zájem o naše závody v rámci ČSP. Těšíme se na setkávání se s Vámi všemi v průběhu celé sezóny 2016.

 MB-novepodelneNEclaim.jpg