Otevřít seznam měst

Fulltextové vyhledávání

Online TV

 

Číslo závodu: 523A1
Název závodu: VELKÁ CENA PRAHY 2019 - ČSP - Hradištko
Číslo soutěže: 17_
Název soutěže: Velká cena Prahy
Článek PJS: 276.N2
26.05.2019 16:19
Kolo: K1:
Parametry: Délka: 510m, Tempo 375m/min., Stanovený čas: 82s, Počet překážek: 12, Počet skoků: 15
Kolo: K2:
Parametry: Délka: 350m, Tempo 375m/min., Stanovený čas: 56s, Počet překážek: 8, Počet skoků: 9
Kolo:
Parametry: Délka: m, Tempo m/min., Stanovený čas: s, Počet překážek: , Počet skoků:

Poslední uložený výsledek

Naposledy aktualizováno 27. 5. 2019 15:04
Jezdec Kůň K1: K2:
Mücková Tereza CONTROL ME KARSIT 0 / 73,04 4 / 47,35

Výsledky

Pořadí Jméno jezdce Jméno koně K1: K2:
1 Štětina Jan ZENTO-S 0 / 76,48 0 / 47,95
2 Doležal Rudolf QUATTRO CENTO 0 / 74,22 0 / 52,52
3 Mücková Tereza CONTROL ME KARSIT 0 / 73,04 4 / 47,35
4 Štěrba Jakub Ing. WARNESS 0 / 77,55 4 / 48,09
5 Pospíšil Ondřej EINFACH 0 / 76,22 4 / 49,52
6 Chýle Jan ABDULAH B 0 / 80,83 4 / 50,40
7 Chýle Jan COOL PARADISE 0 / 80,34 4 / 51,64
8 Polák Karel TALLMANN TN 1 / 82,83 5 / 58,62
9 Halíková Andrea COLETTA 1 0 / 78,25 8 / 51,25
10 Turečková Veronika CRISTAGO II ELM
11 Málková Kateřina G-BUGATTI DWERSE HAGEN 4 / 75,40
12 Šťovíčková Miroslava EL ROCCO 4 / 76,51
13 Polák Karel EMPIRE 1 4 / 77,01
14 Simovski Dušan ZERO WASTE 4 / 77,38
15 Nágr Ondřej D.AMELUSINA R 22 4 / 77,72
16 Roučková Natálie MgA. CLINTGOLD 4 / 77,73
17 Štěrba Jakub Ing. GO-ON T.S. 4 / 79,13
18 Francová Jana QUINZO Z 4 / 81,81
19 Havránková Nikola CAGONETTA 8 / 73,48
20 Doležal Rudolf ELECTRIC LADY 8 / 73,82
21 Turečková Veronika EINSTEIN 8 / 74,15
22 Fenclová Vladislava PICOBELLA 8 / 75,34
23 Vojtková Barbora QUILAGO 8 / 77,94
24 Smaha Luděk FLEXICON 8 / 78,35
25 Fenclová Vladislava BELLE-E 8 / 79,27
26 Štětina Jan CABARET S 8 / 79,99
27 Holíková Iva NORMAN 1 9 / 82,02
28 Tomaidesová Sandra WINNDOR 9 / 85,87
29 Klus Marek CAREBIS 11 / 91,55
30 Vojtková Barbora ETCETERA 12 / 73,03
31 Stružinský František BEL CANTO 12 / 75,79
32 Půlpánová Adéla FANTASTICO - S 12 / 97,33
33 Pospíšil Ondřej CONFLIKT 16 / 78,55
34 Jančová Kamila SNASNU 18 / 102,33
35 Palička Zdeněk CALIDO-T 25 / 98,03
36 Finsterle Sára STAKATA 28 / 129,30
37 Doležal Filip ELAMÉ ELM
37 Staněk Václav QUATEMAL RET

Průběžná startovní listina

Momentálně nejsou k dispozici žádná aktuální data.