Otevřít seznam měst
Mercedes-Benz

Fulltextové vyhledávání

Online TV

 

Číslo soutěže a název soutěže: 09_ Skoková soutěž st. S** na čas

Poslední uložený výsledek

Naposledy aktualizováno 21. 7. 2017 16:44
Jezdec Kůň K1:
Cigan ml. Ján ARCAN 8 / 54,74

Výsledky

Pořadí Jméno jezdce Jméno koně K1:
1 Hošák Stanislav ANONYM Stecomtra 0 / 54,41
2 Stránská Denisa Mgr. VANESSA 5 0 / 55,28
3 Turečková Veronika EINSTEIN 0 / 56,42
4 Zwinger Jan CORBIN 0 / 62,46
5 Vachutková Lenka Bc. DÁREK 4 / 54,77
6 Šoupal Martin TAKTICA 4 / 56,08
7 Žíla Zdeněk LIMIT 5 4 / 56,33
8 Trunkátová Klára ELBANDOLERO 4 / 65,92
9 Pavlíková Eva ORLANDA 2 5 / 70,03
10 Hentšel Marek SAURON Fitmin 8 / 52,58
11 Cigan ml. Ján ARCAN 8 / 54,74
12 Kuba Petr Ing. JORNIC 8 / 65,68
13 Šídlo Radek IMANO VAN DE BUSSELBERG 8 / 69,35
14 Veselá Tereza GARINA HDH 9 / 72,78
15 Kumarová Lucie ATHOS 17 12 / 65,61
16 Špalková Martina COLMANTINO 12 / 66,62
17 Mareček Jozef COLAMBO VON HOFF 16 / 65,61
18 Kuková Valentýna SHADOW 5 ELM

Průběžná startovní listina

Koně do startu: Číslo koně: Jméno jezdce: Jméno koně:
1 323 Šulek Igor WAVO CHICCA
2 257 Finsterle Sára ELEKTRA 3
3 271 Štětina Jan BENITO - S
4 213 Lamich Karel E-BLUE
5 259 Kubrická Kateřina LENTILKA 3
6 207 Pavlíček Jan LOLITA ŠARGOUN
7 94 Pokorná Žaneta JUPILER
8 95 Toth Zoltán MICHELLANGELO DE LA BRYÉRE
9 139 Klár Milan LINQUIST
10 104 Kincl Josef ml. CARA 2
11 209 Kočí Lenka PARIS 3
12 109 Novak Anna Lani LAST MINUTE 64
13 116 Strnadlová Lucie ARIZONAS
14 129 Šoupal Martin CELINE 1
15 211 Zwinger Jan ARMANI 4
16 149 Hošák Stanislav PICARD 2
17 309 Mareček Jozef VALERIAN
18 122 Krampotová Lucie VALENTINO C
19 235 Šindler Hynek FAST
20 345 Hruška Jiří GIGGS
21 236 Klus Marek QUINCY 2
22 342 Škanderová Miroslava DEMONT
23 237 Žilinský Michal CAIPIRINHA 1
24 238 Hažmuková Michaela CAPRIANO Z
25 221 Hlaušek Rostislav RYANIA DAMOUR
26 240 Kaločová Nina JACAMPO
27 304 Sýkora Daniel PRETTY WINGS
28 307 Mišíková Nikola ALADIN 2
29 315 Kupcová Bibiana QUASTRO
30 327 Sokolová Barbora REYNA WAVO
31 336 Kuchár Maroš CYWAN TOILTIEN
32 337 Urbanová Patrícia CALIVADO
33 296 Housa Radek HL GREENHEART
34 313 Gašparovič Drahoslav GITAN
35 273 Žíla Zdeněk DOMINKA B.
36 98 Špalková Martina LORD CORLEONE
37 229 Turečková Veronika CRISTAGO II
38 138 Šídlo Radek TRUST ME - HS
39 230 Hentšel Marek CENSOR
40 143 Stránská Denisa Mgr. ILCONTER
41 233 Kuba Petr Ing. EIGENWIJS 1
42 111 Kuková Valentýna VIDARA
43 214 Lamich Karel CHACCO STAR
44 218 Vachutková Lenka Bc. KORNET 1
45 145 Pavlíková Eva POLAR 2
46 146 Trunkátová Klára FORBES
47 224 Veselá Tereza FAME HDH
48 321 Cigan ml. Ján ROKA
49 322 Šulek Igor LAFIBOLUS
50 297 Finsterle Sára QUE SERA 15
51 274 Kubrická Kateřina ŠEJNA 1
52 125 Zwinger Jan ROBIN-LS
53 150 Hošák Stanislav GALANDRO
54 310 Mareček Jozef LARES
55 272 Štětina Jan CELANO S
56 130 Šoupal Martin ZARANI ELIZABETH
57 187 Kumarová Lucie CONCANTUS
58 205 Bittner Aleš Ing. MR.VOX Agromarket H+B