Otevřít seznam měst
Mercedes-Benz

Fulltextové vyhledávání

Online TV

 

 

 

Číslo soutěže a název soutěže: 13_ Skoková soutěž st. „ST**“ – 140 cm

Poslední uložený výsledek

Naposledy aktualizováno 28. 5. 2017 4:48
Jezdec Kůň K1:
Malák Vladimír CROOK 4 / 81,73

Výsledky

Pořadí Jméno jezdce Jméno koně K1:
1 Žíla Zdeněk DOMINKA B. 0 / 70,74
2 Papoušek Jiří DUKATO VTH 0 / 70,94
3 Žíla Zdeněk LOVEEN MONET+ 0 / 73,27
4 Nágr Václav NORMAN 1 0 / 74,59
5 Štětina Jan VERDI-S 0 / 74,70
6 Příhoda Miloslav CLEAR JOLIE 0 / 76,01
7 Papoušek Jiří QUINCY 3 0 / 76,11
8 Nágr Ondřej D.AMELUSINA R 22 0 / 76,53
9 Arient Ladislav APOLLO 6 0 / 77,53
10 Tomaidesová Sandra PRINCESS 4 0 / 78,20
11 Doležal Filip EXCLUSIVE REASON DE GANAD 0 / 78,66
12 Chýle Jan COOL PARADISE 0 / 78,81
13 Arient Ladislav ACASTON 0 / 80,68
14 Baraldi Alexandr SPECTRUM 0 / 81,13
15 Uleščenko Daniels MOON RAY 0 / 81,27
16 Holíková Iva LUANA-T 0 / 81,83
17 Doležal Rudolf LARA CROFT 0 / 81,86
18 Stružinský František BEL CANTO Hradiště 0 / 83,00
19 Halíková Andrea COLETTA 1 0 / 83,13
20 Adam Přemysl CACHAS 0 / 83,27
21 Vojtková Barbora QUILAGO 0 / 83,70
22 Kořínek Matouš GOOD GIRL 0 / 84,01
23 Pokorná Hana CV 0 / 84,45
24 Vojtková Alžběta CAPUA 0 / 87,13
25 Papoušek Jiří CALVIN KB 1 / 88,40
26 Mücková Tereza CONTROL ME Karsit 4 / 74,85
27 Nechanická Kristýna CHESTO/OLMETTA-S 4 / 77,50
28 Pekárková Iva ZARTHAGO BR Z 4 / 77,91
29 Tomanová Barbora SORCERESS 4 / 79,28
30 Jindra Jaroslav NARCOS 1 4 / 80,20
31 Tomanová Barbora DATASYS CROCODILE DUNDEE 4 / 81,20
32 Pařenica Josef Ing. SARAH SUN 4 / 81,30
33 Zwinger Jan DAYTILLA 4 / 81,50
34 Malák Vladimír CROOK 4 / 81,73
35 Francová Jana QUINZO Z 4 / 82,09
36 Poláchová Valentýna BRAZIL 1 4 / 83,08
37 Vojtková Alžběta PINKY PAY 4 / 83,69
38 Hrubešová Dominika LUCKY 23 4 / 83,77
39 Tomaidesová Sandra WINNDOR 4 / 83,92
40 Pařenica Josef Ing. EVERGREEN P 4 / 84,17
41 Řeháková Markéta GINA GINELI-B 4 / 84,75
42 Tomanová Barbora CLINTON 1 4 / 84,91
43 Žíla Zdeněk TREND DELSENDAM Z 4 / 84,97
44 Motyguine Sergei DYLAN 5 / 88,13
45 Hrubešová Dominika CHARDONE 5 / 88,87
46 Šoupal Martin FEMINA 1 6 / 93,68
47 Hanušová Kateřina Mgr. CARANKA 8 / 78,85
48 Refková Michaela GRACE FEDERICA 8 / 80,67
49 Aberl Tomáš ATHENA 1 8 / 81,58
50 Špičák Roman COOL MC FLYNN 8 / 81,72
51 Pospíšil Ondřej ZANDIRO 8 / 82,37
52 Holíková Iva CON NO NAME Z 8 / 83,61
53 Adam Přemysl CASMO 8 / 84,91
54 Smrčka Jakub Bc. CONTO BONO 8 / 86,32
55 Bardonová Kateřina LOGISTICA MM 8 / 86,71
56 Šoupal Martin TAKTICA 9 / 90,94
57 Štětina Jan DOUGLAS-S 12 / 80,50
58 Chýle Jan ADULAR 1 12 / 82,97
59 Stružinský František BOB SAINT CLAR 12 / 83,49
60 Grünthalová Nicola LEANDRO S 12 / 86,68
61 Vojtková Barbora CARSINO Z 13 / 89,36
62 Martínková Eva BALOU 1 16 / 79,81
63 Housa Radek HL GREENHEART 16 / 81,25
64 Mücková Tereza FORTUNA 7 16 / 100,33
65 Vegrichtová Denisa ARTUŠ 7 20 / 80,08
66 Portychová Linda PEGGY SUE ELM
66 Doležal Rudolf WAY OF LIFE ELM
66 Řeháková Markéta ROZÁLIE ELM
66 Skřivan Jiří FLYING STAR 1 ELM
66 Skřivan Jiří CON COSMOS ELM

Průběžná startovní listina

Momentálně nejsou k dispozici žádná aktuální data.